Szukaj

Ewa Farna znika w oczach. Odchudzona gwiazda chwali się smukłą sylwetką i promuje nową płytę

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna sporo schudła. Gwiazda pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym możemy podziwiać jej smukłą sylwetkę. Przy okazji przekazała wspaniałe wieści dla swoich fanów. Właśnie wydała kolejną płytę.

Ewa Farna bardzo szybko zdobyła wielką popularność w Polsce. Już pierwszy album młodej gwiazdy pokrył się złotem, a przeboje takie jak Tam, gdzie nie ma już dróg, Cicho czy Ewakuacja ugruntowały jej pozycję na rynku i sprawiły, że o współpracę ze zdolną artystką zaczęli zabiegać czołowi producenci.

Wokalistka jest pełna pozytywnej energii i pogody ducha. Dystansu do siebie mogłaby się nauczyć od niej wiele gwiazd. Dla tysięcy fanek jest inspiracją w kwestii mody i urody. Ostatnio internauci są pod wrażeniem metamorfozy, jaką przeszła młoda mama. Ewa Farna sporo schudła.

Odchudzona Ewa Farna chwali się nowym albumem

Wadze Ewy poświęcono wiele miejsca w kolorowych magazynach. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że na dodatkowe kilogramy ma wpływ tryb życia, jaki prowadzi jako artystka. Piosenkarka w sezonie gra koncert za koncertem. Jej kalendarz pęka w szwach od występów, które często kończą się późno w nocy. Miejsca, w których śpiewa, nierzadko są oddalone od siebie o kilkaset kilometrów, co powoduje, że Farna nie ma czasu na przemyślane wybory żywieniowe. Gdy dopada ją głód zwykle zatrzymuje się na trasie w restauracjach z fastfoodem.

Kilka kilogramów to nie powód, żebym chowała się w domu, podcinała sobie żyły i bała się ludzi. Mówię młodym dziewczynom: „Nie musicie wyglądać jak modelki na wybiegu, a poza tym one są za chude. Rozejrzyjcie się wokół siebie, to zobaczycie, że na ulicy mijają was dziewczyny i kobiety, z których mało która jest idealna”. A ja może schudnę, a może zostanę taka na zawsze. Zobaczę, jak mi pójdzie, ale w jakimkolwiek momencie swojej przygody z wagą będę, przecież nie zamknę się przed światem – mówiła w 2017 roku.

Przerwa od intensywnego trybu pracy sprawiła, że Ewa zyskała nową sylwetkę. Gwiazda sporo schudła. Na zdjęciach dumnie eksponuje swoje kształty. Niedawno pokazała idealnie płaski brzuch. Nowy wygląd zrobił piorunujące wrażenie na jej sympatykach, którzy prześcigają się w komplementach. To z myślą o nich piosenkarka przygotowała nowy album.

Ewa pochwaliła się muzycznym prezentem dla fanów. Gwiazda wydała płytę ze swoimi największymi przebojami. Jakby tego było mało, na krążku usłyszymy też wykonania live, duety i inne utwory, które wcześniej nie weszły na regularnie publikowane albumy. Jak twierdzi sama zainteresowana – „po prostu same rarytasy”. Polskich fanów może jedynie zasmucić fakt, że krążek ukazał się tylko w Czechach i zawiera hity, które ukazały się tylko na tamtejszym rynku.

Farna ma nadzieję, że wkrótce polska wytwórnia, która posiada prawa do jej piosenek, pójdzie w ślad za czeską i również wyda identyczną kompilację.

Tak jak wy czekam na taką propozycję z polskiej wytwórni – napisała.

Trzymamy kciuki, by tak się stało. Kto jak kto, ale Ewa Farna już dawno zasłużyła sobie na płytę z cyklu The best of…


Ewa Farna schudła

Ewa Farna schudła

Ewa Farna – płyta The Best Of

Ewa Farna – płyta The Best Of

Ewa Farna chwali się płaskim brzuchem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×