Ewa Farna w stroju kąpielowym eksponuje ogromny brzuszek. „Kiedy masz być elegancka”

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna pokazała zdjęcie zza kulis swojego występu. Gwiazda jest już na ostatniej prostej na porodówkę, ale nadal stara się pracować na pełnych obrotach. Zdradziła swój patent na elegancki wygląd i rozbawiła fanów.

Ewa Farna to wokalistka, która muzyczną karierę rozpoczęła jako nastolatka. Z przytupem wkroczyła do świata show-biznesu i zaskarbiła sobie uznanie fanów, zarówno w Czechach skąd pochodzi, jak i w Polsce. Na co dzień mieszka na obrzeżach Pragi jednak równie często bywa w Warszawie. Przez lata obecności na scenie zgromadziła wokół siebie sporą społeczność, która z zaciekawieniem podgląda nie tylko jej zawodowe sukcesy, ale też życie prywatne. Zarówno w jednym jak i drugim dzieje się całkiem sporo.

Wokalistka związała się z członkiem swojego zespołu Martinem Chobtem. Udało im się stworzyć idealny duet. Dogadywali się zarówno na scenie, jak i wtedy, gdy spędzali czas w domowym zaciszu. We wrześniu 2017 roku stanęli na ślubnym kobiercu, o czym poinformowali dopiero po fakcie. Uroczystość odbyła się z dala od blasku fleszy.

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Ewa i Martin w czerwcu 2019 doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł ich synek Artur. Chłopiec od czasu do czasu pojawia się w instagramowych relacjach swojej mamy. Jak na razie artystka nie zdecydowała się ujawnić jeszcze jego twarzy, ale i tak każde zdjęcie, z jego obecnością, wzbudza euforię wśród internautów.

Artystka niedawno ogłosiła, że jej rodzina znowu się powiększy. Przy okazji wydania nowej płyty pochwaliła się także zdjęciem ciążowego brzuszka. Spłynęła na nią lawina gratulacji. Jej krągłości są już sporych rozmiarów, a gwiazda od niedawna publikuje coraz więcej zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak wygląda na kilka chwil przed porodem.

Na jej profilu właśnie pojawił się kadr zza kulis występu, którym nieźle rozbawiła fanów. Zdradziła, jak musi się nagimnastykować, żeby wyglądać elegancko. Okazało się, że nie udało jej się dopiąć spodni, a pod wytworny garnitur włożyła strój kąpielowy.

Kiedy masz byc elegancka, ale pod marynara masz ciazowy stroj kapielowy i rozpiete gacie – napisała.

Post Ewy nieźle rozbawił jej fanów. Zwłaszcza internautki, które ciąże mają już za sobą, doskonale rozumieją, co przechodzi w końcówce oczekiwania na malucha. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo rozbawionych emotikonek.

Jak podoba wam się patent przyszłej mamy na elegancki wygląd?


Ewa Farna w drugiej ciąży

Ewa Farna w drugiej ciąży

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna w drugiej ciąży

Ewa Farna w drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×