Wirtualna Polska

Ewa Farna prosto z kąpieli zapowiada czat dla fanów. Mogą pytać o wszystko, poza jednym. Serio? :)

Ewa Farna prosto z kąpieli zapowiada czat dla fanów. Mogą pytać o wszystko, poza jednym. Serio? :)

Ewa Farna

Ewa Farna w ręczniku, prosto z kąpieli, zapowiedziała swoim fanom, że spotka się z nimi na czacie. Wszystko dozwolone, poza jednym pytaniem. Jakim?

Wirtualna Polska

Ewa Farna pozostała w domu, ale kwarantannę spędza bardzo aktywnie, co pokazuje w mediach społecznościowych. Opublikowała uroczy filmik z synkiem. Gdy piosenkarka sprzątała szafę, tańcząc przy tym w rytm piosenek, Artur leżał na łóżku i potrząsał grzechotką.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jednak i dla niej nadszedł czas, że zapragnęła wyjść do ludzi. Skorzystała z okazji i wzięła udział w projekcie Pod oknami, dzięki któremu znowu mogła zaśpiewać. Koncerty odbyły się na scenach umieszczonych na osiedlach, a ludzie mogli posłuchać ich z okien domów. Inicjatywa skierowana była głównie do seniorów.

Teraz Farna zapowiada czat dla fanów, w którym opowie na prawie każde pytanie.

Na jakie pytanie nie odpowie Ewa Farna na czacie z fanami?

Ewa Farna jak wiele gwiazd przeniosła swoją aktywność do sieci. To w social mediach przekazuje najważniejsze informacje swoim fanom. Tak też jest i tym razem. Na Instagramie zapowiedziała czat, podczas którego odpowie na pytania. Jest zastrzeżenie. Wokalistka nie che zdradzic kiedy się urodziła. Znając jednak jej poczucie humoru, można przyjąć, że to z dużym przymrużeniem oka pisała 😉

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zdjęcie prosto z kąpieli z pewnością przyciąga uwagę. Jest też instrukcja dla fanów.

Ok, ok, mam do Was prosbe o pytania!
Chce dla Was przygotowac przejrzysty material, gdyz nie mozemy spotkac sie na zywo- takie online MEET& GREET.Odpowiedziec na pytania.
Od kuchni.
Szczerze.
Moze nie kiedy sie urodzilam, Ale co Was interesuje w ramach showbussinesu, backstage, lifestyle, moje podejscie do…, whatever you feel. Ja poznam Was lepiej poprzez Wami zadawane pytania a Wy mnie poprzez udzielone odpowiedzi! Kto sie event wstydzi, napisze wiadomosc- i nie opublikuje w takim razie autora pytania. Co Wy na to? (zachowano pisownię oryginalną) – napisała Ewa.

View this post on Instagram

???????? Ok, ok, mam do Was prosbe o pytania!???? Chce dla Was przygotowac przejrzysty material, gdyz nie mozemy spotkac sie na zywo- takie online MEET& GREET.???? ✨Odpowiedziec na pytania. ✨Od kuchni. ✨Szczerze. ✨Moze nie kiedy sie urodzilam????, Ale co Was interesuje w ramach showbussinesu, backstage, lifestyle, moje podejscie do…, whatever you feel❤️. Ja poznam Was lepiej poprzez Wami zadawane pytania a Wy mnie poprzez udzielone odpowiedzi???????????????????? ❕Kto sie event wstydzi, napisze wiadomosc- i nie opublikuje w takim razie autora pytania.❕ Co Wy na to? ———————————————————————— ???????? Ok, ok mam na Vas prosbu o otazky! Online MEET&GREET???? ✨ Odpovim na ty nejzajimavejsi. ✨Uprimne. Ze zkulisi. ✨ Neptejte se na to kolik vazim, pojdme dat fakt showbussines, muj vztah k…; lifestyle, backstage… whatever you feel❤️ Ja poznam Vas skrze otazky, jaky polozite a Vy me skrze odpovedi na ne???? ❕Kdo se stydi- napise zpravu do zprav, a autora otazky tedy nezverejnim❕ Jdete do toho?

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Co fani na to? Wszyscy bardzo zadowoleni z propozycji wokalistki. Pojawiły się dziesiątki pytań. Oto kilka przykładów.

  • Jak wyglądają Twoje przygotowania do koncertów, ewentualnie jal wyglądały gdy nie było koronawirusa? Jakie masz swoje ulubione miejsce na ziemi do wypoczynku?
  • Jak to jest widzieć swoje zdjęcia na okładkach gazet?
  • Czy są jacyś artyści/zespoły którymi inspirujesz się podczas tworzenia muzyki? Albo tez ogólnie co Cię najczęściej inspiruje?
Wirtualna Polska

Oj będzie miała Ewka roboty.


Ewa Farna z ręcznikiem na głowie

Ewa Farna z ręcznikiem na głowie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Ewa Farna - koncert

Ewa Farna - koncert "Pod oknami"

Ewa Farna - koncert

Ewa Farna - koncert "Pod oknami"

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×