Szukaj

Histeryczna reakcja Ewy Farnej na przegraną z Anią Wyszkoni! Film z garderoby trafił do internetu [WIDEO]

Ewa Farna wpadła w szał

Ewa Farna o przegranej w plebiscycie na Przebój Lata 2017

27 sierpnia w Kielcach odbył się koncert Przebój lata 2017. Słuchacze radia RMF FM i widzowie telewizji Polsat dzięki swoim głosom wybrali najgorętszy utwór lata. Do rywalizacji stanęli m.in Kayah, Grzegoż Hyży i Ewa Farna. Ale po ogłoszeniu wyników okazało się, że hitem lata 2017 została piosenka Ani Wyszkoni Nie chcę cię obchodzić.

Zaraz po zakończeniu całego widowiska Ewa Farna opublikowała na swoim profilu na Facebooku zaskakujące wideo. Wokalistka niezbyt dobrze przyjęła porażkę. Wszystkim fanom zafundowała dość dramatyczną scenę związaną z poczuciem niesprawiedliwości po ogłoszonym werdykcie.

Farna i jej piosenka Bumerang nie stały się przebojem tegorocznego lata, lecz filmik z lamentem celebrytki już podbija internet. Także sukces osiągnięty, a przy tym po raz kolejny dowód na to, że Ewa ma do siebie spory dystans. Pozdrawiamy!

Gwiazdy na koncercie Przebój Lata 2017: Kayah, Margaret, Ewa Farna, Natalia Szroeder, Paulina Sykut, Agnieszka Hyży

 

 

 

Nie wygraliśmy z Bum Bum. Jestem załamana, ale takie życie. Dziś miałam parcie na szkło z ta wygrana- przyznaje się bez bicia….ale szczęśliwa ze w TOP3! Kocham Was, dobrej nocy .. a tak dla tych co zrozumieją- bezpośredni filmik z garderoby?. Proszę odbierajcie na jaja? Dla Ani wielkie gratulacje a Kayah dla mnie ciagle gra w glowie❤️. #bumerang #top3 #hitlata #rmffm #polsat #kielce

Opublikowany przez Ewa Farna na 27 sierpnia 2017

Ewa Farna - Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Ewa Farna – Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Ania Wyszkoni - Top of the Top 2017 Sopot Festival

Ania Wyszkoni – Top of the Top 2017 Sopot Festival


Czy DESPACITO jest przebojem lata 2017?

×