Ewa Farna pokazała nowe zdjęcie synka. Sfotografowała go w najlepszym możliwym momencie. Rozkoszny widok

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna z okazji Dnia Dziecka pokazała zdjęcie swojego synka. Uchwyciła Artura w bardzo ciekawym miejscu. Maluch jest coraz bardziej aktywnym dzieckiem. Sama słodycz.

Ewa Farna od mniej więcej roku jest mamą małego Artura. Na początku czerwca 2019 roku ogłosiła na Instagramie, że urodziła swoje pierwsze dziecko. Wokalistka i jej mąż, Martin Chobot, bardzo dobrze połączyli kariery z wychowywaniem maluszka. Co jakiś w social mediach gwiazdy możemy obserwować nowe zdjęcia jej synka, a ten rośnie jak na drożdżach, przysparzając mamie wiele radości.

Ewa Farna pokazała synka

Po urodzeniu Artura Ewa Farna bardzo szybko wróciła do koncertowania. Nie ukrywa, że jest to to, co kocha robić najbardziej. Idealnie połączyła macierzyństwo z karierą, a jej synek towarzyszy jej podczas występów. Czas pandemii oczywiście spędzała z rodziną w domu i korzystała w pełni z uroków bycia mamą, chociaż i podczas kwarantanny wyrwała się, żeby zaśpiewać dla swoich fanów.

Od czasu do czasu na jej profilu możemy podziwiać małego Artura. Nie inaczej mogło być z okazji Dnia Dziecka. Ewa opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak chłopiec realizuje swoją ciekawość świata. Przyłapała go z głową w pojemniku na zabawki.

Dzien dziecka
Jezeli miec zamknieta glowe, to tylko w swiecie fantazji i radosci

Popatrzmy czasami na swiat ich oczami. – podpisała fotografię.

Uroczy wpis skomentowali fani artystki, którzy zachwycili się tym, jak pięknie rozwija się mały Artur. Synek wokalistki zdaje się wymyślać kreatywne zabawy od najmłodszych lat. Oprócz komplementów pojawiły się też życzenia urodzinowe dla malucha. Internauci nie zapomnieli, że to właśnie na początku czerwca przyszedł na świat.


Syn Ewy Farnej

Syn Ewy Farnej

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Ewa Farna z synem

Ewa Farna z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×