Szukaj

Ewa Farna pręży mięśnie brzucha. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła na kwarantannie. „O wow, ale zmiana”

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna dodała nowe zdjęcie na Instagramie. Pochwaliła się płaskim brzuchem. Internauci są nim zachwyceni. Co piszą w komentarzach?

Ewa Farna łączy karierę z macierzyństwem. W 2019 roku wraz z mężem Martinem Chobotem powitali na świecie synka, Artura. Gwiazda już miesiąc po porodzie wróciła do wykonywania zawodowych obowiązków. Wybrała się do studia nagrań i zabrała ze sobą dziecko. Chłopczyk przebywał w oddzielnym pomieszczeniu. Dzięki elektronicznej niani piosenkarka miała go na oku.

Artystka nigdy nie ukrywała, że planuje być aktywną mamą. Jak mówiła w jednym z wywiadów, niektóre kobiety muszą się mierzyć ze znacznie trudniejszymi sytuacjami niż występowanie na scenie:

Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać. (…) Istnieją matki, które muszę się mierzyć naprawdę z dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja – przyznała w rozmowie z Party.

Ewa Farna pochwaliła się brzuchem. Internauci są zachwyceni

Przez pandemię koronawirusa Farna, podobnie jak tysiące innych artystów, musiała nieco zwolnić. Odwołała część z planowanych koncertów i wykorzystując czas wolny, wraz z mężem i synkiem wybrała się w podróż kamperem (szczegóły tutaj). Chociaż Ewa nie występuje tak często jakby chciała, stara się być w stałym kontakcie z fanami.

Gwiazda prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy życia prywatnego. Pokazuje zawodowe projekty, a także w pełni eksponuje swoją sylwetkę. Chociaż jeszcze niedawno miała nieco pełniejsze kształty, nie miała z tym najmniejszego problemu. W jednym z wywiadów mówiła, że nie trzeba wyglądać jak modelka, by dobrze się czuć w swoim ciele:

Kilka kilogramów to nie powód, żebym chowała się w domu, podcinała sobie żyły i bała się ludzi. Mówię młodym dziewczynom: „Nie musicie wyglądać jak modelki na wybiegu, a poza tym one są za chude. Rozejrzyjcie się wokół siebie, to zobaczycie, że na ulicy mijają was dziewczyny i kobiety, z których mało która jest idealna”. A ja może schudnę, a może zostanę taka na zawsze – mówiła w 2017 roku.

Ewa Farna przeszła spektakularną metamorfozę i zrzuciła kilka kilogramów. Jak ujawniło jakiś czas temu Party, artystka stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Prawie zrezygnowała z jedzenia mięsa, podstawą jej diety są warzywa z domowego ogrodu. Nie zapomina też o aktywności. Jeździ na rowerze i chodzi na długie spacery.

Efekty są widoczne gołym okiem. Tak jak na nowych zdjęciach, które piosenkarka niedawno udostępniła w sieci. Ma na sobie luźniejszą koszulę, a także dopasowane dżinsy. Na jednym z ujęć unosi do góry ręce. Dzięki temu odsłoniła płaski, wyraźnie umięśniony brzuch. W opisie zdradziła, że właśnie jest w trakcie pracy nad nową płytą:

Dziś nagrywam wokale na nowa płytę. Na ten etap cieszyłam się bardzo długo.

Internauci w komentarzach komplementują sylwetkę artystki. Piszą, że wygląda ona rewelacyjnie:

  • Super koszula. Świetnie wyglądasz.
  • Fantastycznie wyglądasz. Super figura.
  • O wow, ale zmiana. Promieniejesz!

Ewa Farna prezentuje się świetnie. Czyżby szykowała się metamorfoza 2021 roku?


Ewa Farna pochwaliła się płaskim brzuchem

Ewa Farna pochwaliła się płaskim brzuchem

Ewa Farna sporo schudła

Ewa Farna sporo schudła

Ewa Farna sporo schudła

Ewa Farna sporo schudła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×