Szukaj

Ewa Farna po raz pierwszy o macierzyństwie! Z jej szczerym wyznaniem zgodzi się każda matka

Ewa Farna udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie. Gwiazda opowiedziała o tym, jak macierzyństwo zmieniło jej życie. Przeczytaj fragmenty.
Ewa Farna urodziła syna

Ewa Farna urodziła syna

Ewa Farna doskonale wie, jak nie tylko wzbudzić swoją osobą zainteresowanie mediów, ale także jak te media owocnie przechytrzać. Gwiazda nigdy nie stroniła od wywiadów i podczas wielkich festiwali zawsze chętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy. Jeśli jakieś jej się nie spodobało, po prostu mówiła to wprost i prosiła o kolejne. Tak było chociażby w zeszłym roku, kiedy zapytana o to, czy planuje powiększenie rodziny odrzekła, że kiedy przyjdzie odpowiedni moment, to po prostu o tym powie i… zrobiła to!

Kilka miesięcy temu artystka opublikowała w sieci klip do jednej z piosenek. Sceny kręcone były podczas wakacji i były sklejką fragmentów z dzieciństwa jego autorki. I choć malutka, słodka Ewa wyglądała naprawdę uroczo, wszyscy patrzyli na jej zaokrąglony brzuszek. Farna była już bowiem w zaawansowanej ciąży i udowodniła wszystkim, że jeśli się bardzo chce ukryć w tajemnicy przed fanami i mediami tak prywatne sprawy, da się. Od tamtego czasu jednak ruszyła fala spekulacji na temat jej zawodowej przyszłości. Złośliwi twierdzili, że piosenkarka już na scenę nie wróci, a organizatorzy nie chcieli podpisywać z nią kontraktów bojąc się, że po urodzeniu dziecka, nie będzie w stanie występować na scenie.

I znowu, wielkie zaskoczenie! Ewa pokazała, że nie dla niej ciągłe siedzenie z małym Arturem w domu. Pojedyncze występy po ciąży ma już za sobą. W rozmowie z magazynem Party opowiedziała krótko o planach i o tym, jak wygląda jej macierzyństwo. Z jej słowami z pewnością zgodzi się każda matka:

Czuję się świetnie, a każda mama niech sobie pozwoli na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza – czytamy.

Jak widać nie ma się o co martwić. Ewa będzie występować i spełniać się jako perfekcyjna mama. My już nie możemy doczekać się jej występu na scenie w Operze Leśnej podczas festiwalu TVN już za dwa tygodnie.

Żenująca wpadka organizatorów koncertów. Ewa Farna wyśmiała ich jak nigdy: “Poczujcie magię hormonów”

Ewa Farna chwali się sylwetką miesiąc po porodzie! Niebywałe, jak bardzo schudła w tak krótkim czasie! Jest też nowa fryzura!

Ewa Farna zabrała syna do pracy! Urocze zdjęcia noworodka rozczuliły internautów. Ale z niego cukiereczek!


Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna - rodzinne zdjęcie

Ewa Farna - rodzinne zdjęcie

Ewa Farna na ostatnim koncercie przed porodem

Ewa Farna na ostatnim koncercie przed porodem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×