Ewa Farna bez makijażu pozuje topless: „Słowo feminizm ma takie negatywne konotacje”. Odważnie!

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna dodała nowy wpis na Instagramie, w którym zdradziła, jakie ma podejście do feminizmu. Sprawdźcie, co dokładnie napisała.

Ewa Farna debiutowała w show-biznesie jako nastolatka. Gdy miała 11 lat wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach. W tym samym czasie pojawiła się w programie Szansa na sukces. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Od dwóch lat łączy karierę z wychowywaniem Artura. Może liczyć na pomoc męża, Martina Chobota, który bardzo ją wspiera.

Gwiazda jest aktywna w social mediach, gdzie odsłania wybrane kulisy codzienności i wypowiada się na ważne tematy. Niedawno opublikowała odważne wideo, w którym pokazuje swoje rozstępy. Przyznała, że ma za sobą trudną walkę.

Ewa Farna w szczerych słowach o feminizmie. Co napisała?

Farna we wtorek udostępniła kolejny wpis na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje zanurzona w wodzie. Można odnieść wrażenie, że nie ma na sobie góry od stroju kąpielowej, ani makijażu. Spięła też mokre włosy. W opisie podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat feminizmu. Na wstępie zaznaczyła, że ma problem ze zdefiniowaniem tego słowa:

Zapytali mnie, czy nazwałabym siebie feministą. Mam problem ze zdefiniowaniem tego słowa.

Piosenkarka dodała, że jest za tym, by kobiety miały takie same prawa i zarabiały tyle samo, co mężczyźni:

Oczywiście zgadzam się z tym, że kobiety powinny być na równi z facetami, powinny móc tyle samo zarabiać, mieć takie same prawa – podpisuję się pod tym absolutnie i wspieram takie inicjatywy.

Ewa Farna ujawniła, że nie podoba się jej jednak, że niektóre feministki występują przeciwko mężczyznom. Nie jest to dla niej bliska postawa:

Ale samo słowo feminizm ma też takie negatywne konotacje… Niektóre feministki występują zupełnie przeciwko mężczyznom, a to nie jest bliska mi postawa. Każda ideologia ma swoich ekstremistów, feminizm nie jest wyjątkiem.

Gwiazda podkreśliła, że nie wyobraża sobie świata bez mężczyzn. W codziennym życiu może liczyć na wsparcie męża, który pomaga jej w wychowaniu syna:

Wiecie, ja lubię facetów. Nie chciałabym świata bez nich, wiem jak są ważni. Tak samo jak dziewczyny… Potrafią być przecudowni, sama mam wspaniałego męża, który jest też mocno zaangażowany w wychowanie naszego dziecka.

Wyjawiła też, że nigdy nie czuła się gorsza od mężczyzn. Wie jednak, że nie każda pani ma takie szczęście. Dbanie o prawa kobiet jest więc dla niej bardzo istotne:

Nigdy nie czułam się gorsza od facetów… Może tego nie widziałam, może nie jestem tak bystra, ale nie czułam, żeby mnie ograniczało to, że jestem dziewczyną, mimo to jestem w dobrym miejscu i zapracowałam sobie na to, żeby się w nim znaleźć. Ale wiem, że nie każdy ma takie szczęście! Dbanie o praw kobiet jest więc dla mnie bardzo ważne, bo dziewczyny są mega silnymi istotami. Zazwyczaj silniejszymi niż samym im się wydaje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Fani gwiazdy w komentarzach podpisują się pod jej słowami. Nie szczędzą też komplementów pod jej adresem i piszą, że jest piękna.


Ewa Farna o feminizmie

Ewa Farna o feminizmie

Ewa Farna o akceptacji swojego ciała

Ewa Farna o akceptacji swojego ciała

Ewa Farna o akceptacji swojego ciała

Ewa Farna o akceptacji swojego ciała

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×