Szukaj

Ewa Farna z mężem w namiętnym pocałunku. Wokół nich widok jak z najpiękniejszej bajki

Ewa Farna, Martin Chobot

Ewa Farna, Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot stanowią jedną z najpiękniejszych par w polskim i czeskim show-biznesie. Właśnie pokazali najbardziej romantyczne zdjęcie w całej swojej kolekcji na Instagramie.

Ewa Farna to prawdziwy wulkan energii. Gwiazda zawsze, gdy pojawia się na scenie, podrywa wszystkich do zabawy. Nawet ciąża nie zdołała zatrzymać jej w domu i już 6 tygodni po porodzie dała pierwszy koncert. O fanach nie zapomniała także w pierwszych tygodniach pandemii. Wiosną wybrała się w krótką trasę po największych miastach w Czechach, gdzie śpiewała pomiędzy blokami, by sprawić radość przede wszystkim seniorom, których to, co obecnie dzieje się na świecie, dotknęło najbardziej.

W 2020 roku Farna miała o wiele więcej czasu dla bliskich. Ze względu na odwołane występy i ograniczenia w przemieszczaniu się, artystka spędziła wiele wspaniałych chwil z mężem i synkiem. Swoim szczęściem co jakiś czas dzieliła się z fanami, publikując rozkoszne zdjęcia z domowego zacisza. Piosenkarka swój profil na Instagramie prowadzi w dwóch językach – po czesku i po polsku, bo to właśnie w tych krajach osiągnęła największą rozpoznawalność.

Ewa Farna całuje się z mężem w zaśnieżonych górach

Wokalistka prywatnie jest żoną Martina Chobota, z którym poznała się w pracy. Stanowią duet w życiu prywatnym i na scenie. Ukochany artystki gra w zespole, który towarzyszy jej podczas występów. Para pobrała się w 2017 roku, a dwa lata później doczekała się dziecka – syna Artura.

Gwiazda hitu EWAkuacja rzadko publikuje zdjęcia z rodziną, ale jeśli już to robi, wzbudza zachwyt wśród internautów. Ujęcia zawsze przepełnione są miłością – tak jak najnowsze. Tym razem możemy zobaczyć, jak opatuleni Ewa Farna i Martin Chobot całują się, a wokół nich rozciąga się przepiękny widok na ośnieżone góry, niczym z bajki o zimowej krainie.

Całusy w offlinie – podpisała zdjęcie artystka.

To kolejna tak romantyczna publikacja na profilu Ewy w ciągu ostatnich kilku dni. Nie tak dawno Farna opowiedziała, co najbardziej ją kręci w mężu.


Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×