Szukaj

Ewa Farna wrzuciła zdjęcia z wakacji i wywołała poruszenie w sieci. Fani pomylili ją z Anią Lewandowską

Ewa Farna i Ania LEwandowska

Ewa Farna i Ania LEwandowska

Ewa Farna jakiś czas temu wybrała się na rodzinne wakacje. Najpierw zwiedzała Austrię, a teraz pojawiła się w Polsce. Na jednym z opublikowanych zdjęć fani pomylili ją z Anną Lewandowską. 

Ewa Farna jest prawdziwym wulkanem energii. Można by było pomyśleć, że narodziny syna sprawią, że postanowi zwolnić i dać sobie chwilę oddechu od pracy. Gwiazda jednak już 6 tygodni po porodzie zagrała swój pierwszy koncert. Nawet kwarantanna nie powstrzymała jej przed koncertami. W izolacji nie wytrzymała zbyt długo i już po miesiącu ruszyła w mini trasę koncertową po czeskich miastach.

Gwiazda zdążyła już także odwiedzić Warszawę i wrócić do swoich zawodowych obowiązków. Wokalistka należy do tych gwiazd, które są bardzo aktywne na Instagramie. Ewa ma świetny kontakt z fanami i stara się nie zaniedbywać swoich social mediów. Gwiazda często pokazuje tam kulisy swojej prasy. Na jej profilu fani codziennie wyczekują nowych relacji i zdjęć, by dowiedzieć się jak najwięcej o swojej ulubienicy. Ostatnio wokalistka razem ze swoim mężem i synkiem Arturem postanowiła wybrać się na krótkie wakacje. Rodzina ze względów bezpieczeństwa poruszała się własnym kamperem. Ich pojazd jest doskonale wyposażony i nawet podróż z małym dzieckiem, jest w nim naprawdę komfortowa.

Ewa Farna na zdjęciu z wakacji. Przypomina Annę Lewandowską

Chociaż Ewa jest aktywna na swoim instagramowym profilu, to prywatne zdjęcie publikuje niezwykle rzadko. W to lato postanowiła jednak zrobić przyjemność swoim fanom i pokazać jak wygląda jej urlop z rodziną. Z social mediów wiemy, że najpierw cała trójka udała się do Austrii. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z tego miejsca, oraz pokazała fanom swój kamper.

Rodzina podczas wakacji odwiedziła również Polskę. Gwiazda z mężem i synem wybrała się w góry. Na profilu pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem. Para wybrała się na spływ Dunajcem.

Ja żem w Polsce byla! Jak nie na koncerty, to przynajmniej na wakacje! – napisała Ewa pod zdjęciem.

Pod postem natychmiast pojawiła się sporo komentarzy. Internauci zauważyli, że ich idolka na zdjęciu z wakacji do złudzenia przypomina Annę Lewandowską.

  • Pomyliłam ją z Panią Lewandowską. Wspaniale wygląda.
  • Myślałam że to Anna Lewandowska z Robertem Lewandowskim.

Też widzicie na tym zdjęciu podobieństwo do żony Lewego?


Ewa Farna

Ewa Farna

Anna Lewandowska pokazała brzuch po ciąży

Anna Lewandowska pokazała brzuch po ciąży

Ewa Farna wybrała się na urlop

Ewa Farna wybrała się na urlop

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×