Szukaj

Dom i ogród Ewy Farnej to istny eko-raj. Gwiazda może być inspiracją dla innych

Ewa Farna oprócz bycia wzorową żoną i mamą stara się także dbać o środowisko. Z wielką odpowiedzialnością wypełnia swoją eko misję. Gwiazda zdradziła, jak dba o otaczającą ją przyrodę.
Ewa Farna

Ewa Farna

W ostatnim czasie życie Ewy Farnej bardzo się zmieniło. Synek Artur stał się dla piosenkarki całym światem. Jednak macierzyństwo nie odciągnęło jej od kariery. Wręcz przeciwnie – dodało jej poweru do realizacji nowych projektów. I to nie tylko muzyczynych.

Pierwszy koncert artystka zagrała już w miesiąc po porodzie, czym wprawiła fanów w zachwyt. Pokazała, że bez problemu jest w stanie połączyć macierzyństwo z wychowywaniem dziecka. Teraz Ewa po raz kolejny zachwyca. Jak się okazuje, bardzo dba o przyrodę. Ma swoją prywatną eko-misję, którą wypełnia z myślą o przyszłych pokoleniach.

Często zapominamy o przyrodzie i bierzemy ją za pewnik, a przecież jesteśmy za nią odpowiedzialni. To, w jakim świecie będą żyły kolejne pokolenia, zależy od tego, jak my sami żyjemy i jakie wartości przekazujemy naszym dzieciom. Ekologia zaczyna się w domu – zdradziła Ewa w wywiadzie dla Party.

Ewa Farna: żyje ekologicznie. Jakie stosuje rozwiązania?

Ewa już wiele lat temu zdecydowała, że zmieni styl życia i zacznie dbać o środowisko. Na samym początku przyjrzała się swoim dotychczasowym nawykom. Zaczęła od segregacji śmieci z rodzicami, potem przeszła do oszczędzania wody. Długie kąpiele zastąpiła szybkimi prysznicami, a podczas mycia rąk czy zębów zaczęła zakręcać wodę. We własnym domu również postawiła na proekologiczne rozwiązania.

Obok domu mamy studnię, z której czerpiemy wodę, więc nie kupujemy tylu plastikowych butelek.

Jak mieszka Ewa Farna?

Ogród Ewy Farnej robi wrażenie. Jest przepiękny

Artystka wyznaje zasadę „wiem, co jem”, i to właśnie dlatego zdecydowała się na uprawę swoich własnych warzyw. Ma także kompostownik i specjalny pojemnik z pompą na wodę deszczową, która służy do podlewania roślin. W razie potrzeby może stać się także wodą pitną. To jednak nie wszystko. Piosenkarka chce zrobić pewne inwestycje związane z ekologią:

Myślimy o instalacji fotowoltaicznej, by korzystać z prądu wytwarzanego z energii słonecznej – zdradza.

Ewa Farna: garderoba

Również w przypadku wyglądu scenicznego Ewa wyznaje zasadę eko i brak marnotrawstwa. Mimo że gra wiele koncertów, to nie kupuje nowych ubrań na każdy z nich. Nie przejmując się opinią innych, pokazuje się swoim fanom po kilka razy w tej samej stylizacji. Kreacje, których już nie potrzebuje, sprzedaje na stronie internetowej, dając im drugie życie. Dochód uzyskany w ten sposób przeznacza na cele charytatywne.

Dwa razy w roku czyszczę garderobę. Stylizacje z koncertów i suknie uszyte na różne okazje sprzedaję na swojej stronie internetowej. Moi fani je kupują i mają radochę z tego, że posiadają coś oryginalnego i niecodziennego, a ja się cieszę, że moje ubrania dostały drugie życie.

Postawa godna pochwały i naśladowania.


Ewa Farna bez makijażu

Ewa Farna bez makijażu

Jak mieszka Ewa Farna?

Jak mieszka Ewa Farna?

Jak mieszka Ewa Farna?

Jak mieszka Ewa Farna?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×