Szukaj

Ewa Farna pokazała wnętrza odmienionego domu. Nie tylko ona przeszła imponującą metamorfozę

Jak mieszka Ewa Farna?

Jak mieszka Ewa Farna?

Ewa Farna pokazała, jak mieszka. Gwiazda pochwaliła się nowymi wnętrzami. W jej domu zakończył się remont, a efekty są imponujące, tak samo jak nowa sylwetka piosenkarki. Zobacz zdjęcia.

Ewa Farna na czas izolacji zaszyła się w swoim domu. Tam spędza wolne chwile z synkiem Arturem i mężem Martinem Chobotem. Nie ukrywa, że bardzo tęskni za koncertami i kontaktem z ludźmi. Jest jednak w stałym kontakcie z fanami, bo bardzo aktywnie prowadzi swoje social media.

Dzięki zdjęciom i relacjom na Instagramie wiemy, że mieszka jak prawdziwa gwiazda. Wnętrza robią ogromne wrażenie, a dodatkowo postanowiła wykorzystać zamknięcie i zrobić remont, zagospodarowała nieużywane dotąd miejsce na poddaszu.

Pomieszczenie powinno mieć kilka funkcji. Idealnie, żeby w ciągu dnia pełniło rolę biura, innym razem przemieniając się w królestwo i miejsce, w którym mogę kręcić filmy. Jednocześnie chciałbym, aby wieczorem wnętrze przekształcało się w pokój gościnny, w którym każdy będzie się czuł komfortowo – mówiła Ewa.

Jak mieszka Ewa Farna?

Ze składziku w domu Farnej powstał przytulny pokój. Jest funkcjonalny, a przy tym niezwykle gustowny. Nie brakuje tam typowo kobiecego kącika – toaletka z lustrem i organizerami na kosmetyki zachwyca. Są też pojemne, otwarte regały, a także długa komoda mieszcząca wszystkie potrzebne rzeczy.

Wbudowana szafa, która już wcześniej była we wnętrzu, została delikatnie zmieniona i dostosowana do całości. Nie zabrakło miejsca do pracy, a wielka sofa zachęca do relaksu. Jest miejsce na instrumenty i przestrzeń do zabawy z synkiem. Wszystko wygląda naprawdę dobrze i nic dziwnego, że Farna pochwaliła się metamorfozą. Na Instagramie napisała, że przemiana to jej prezent na święta.

To moj prezent, ktory sobie dalam miesiac temu pod choinke a cieszyc mnie bedzie meeeeega dlugo.

Jestem miloscikiem metamorfoz, zawsze podgladam u innych, to wreszcie mam swoja (…) – wyznała wokalistka.

Jak widać, nie tylko właścicielka mieszkania bardzo się zmieniła. Podkreślmy, że Ewa Farna ostatnio bardzo schudła. Widać to gołym okiem na najnowszych zdjęciach. Wokalistka zachwyca płaskim brzuchem i smukłą sylwetką.

2021 zaczął się dla Ewy od sporych zmian. Czy będą kolejne?


Ewa Farna - nowe wnętrze Ewa Farna - nowe wnętrze

Ewa Farna - nowe wnętrze

Ewa Farna - nowe wnętrze

Ewa Farna - nowe wnętrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×