Ewa Farna pokazała nowe zdjęcie synka, ale uwaga internautów skupiła się na jej mamie. „Serio to nie siostra”

Ewa Farna pokazała mamę

Ewa Farna pokazała mamę

Ewa Farna pokazała mamę. Ciężko uwierzyć, że kobieta ze zdjęcia jest już babcią małego Artura. Karin Farna wygląda bardzo młodo i śmiało mogłaby podawać się za siostrę swojej sławnej córki.

Ewa Farna od prawie roku spełnia się w roli mamy. Piosenkarka na każdym kroku podkreśla, jak ważną częścią jej życia jest syn. Co jakiś czas publikuje w internecie zdjęcia Artura. Chłopiec często towarzyszy jej nawet w pracy. Nie tak dawno zabrała go na jesienne koncerty. Gdy występowała na scenie, w garderobie niemowlakiem zajmowała się zaufana osoba.

Ewa może liczyć na wsparcie bliskich. W wychowywaniu syna pomaga jej mama, Karin Farna. Ciężko o lepszą i bardziej zaangażowaną nianię. A do tego bardzo atrakcyjną.

Ewa Farna pokazała mamę. Karin Farna wygląda jak jej siostra

Z okazji Dnia Matki, który w Czechach obchodzony jest 10 maja, Ewa opublikowała post zadedykowany swojej rodzicielce. Na fotografii możemy podziwiać panią Karin czule przytulającą wnuka. Ciężko uwierzyć, że kobieta ze zdjęcia jest już babcią. Mama Farnej wygląda co najwyżej jak jej starsza siostra. Tak uważają nie tylko fani wokalistki, ale i ona sama.

Zdjęcie mamy, które zamieściła w internecie Ewa, powstało tuż przed jej pierwszym koncertem po porodzie. Towarzyszy mu szczególna dla Ewy i jej synka historia:

Ta kocica to moje mama! (tak, serio to nie siostra), z tym, który ze mnie zrobił mamę. Pojechaliśmy tak na nasz “pierwszy” koncert, ponad 1000 km z Pragi, do polskiej Gołdapi. Nie było to nawet 6 tygodni po narodzinach…. Ja byłam dla Niego, a moja Mama dla mnie. Bywa tak, że czasami wszystko czego potrzebujesz, by czuć się dobrze, to MIEĆ MAMĘ PRZY SOBIE.

View this post on Instagram

????????Tahle kooooca je moje mama (ne, neni to segra ????) spolu s tim, ktery ze me udelal mamu❤️ Jeli jsme takhle vsichni na nas “prvni” koncert, 1000km daleko do Polska, k hranicim z Ruskem. Bylo to na konci sestinedeli????. Docela husty, rikala jsem si… Ale dali jsme to, a uplne v pohode! Ja tam byla pro Nej, a moje Mama pro me❤️ … protoze obcas vsechno co potrebujete ke spokojenosti, je MIT MAMU NA BLIZKU. #denmatek #mamajenejvic #bytmamoujenejvic #happymothersday #ditepotrebujemamu #blizkost #spolu #prvnirocniknovehosvatku —————————————— ????????Ta kocica to moje mama! (tak, serio to nie siostra????), z tym, ktory ze mnie zrobil mame❤️ Pojechalismy tak na nasz “pierwszy” koncert, ponad 1000km z Pragi, do polskiej Gołdapi. Nie bylo to nawet 6 tygodni po narodzinach????… Ja bylam dla Niego, a moja Mama dla mnie❤️ … bywa tak, ze czasami wszystko czego potrzebujesz, by czuc sie dobrze, to MIEC MAME PRZY SOBIE.

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

W komentarzach nie brakuje wpisów od internautów zachwyconych urodą pani Karin:

  • Twoja mama wygląda świetnie! Trzymaj się Ewka!
  • No wiadomo z mama najlepiej.Mama to skarb. Piękne ujęcie!
  • Babcia z wnukiem ale ładnie.
  • Mama zawsze jest cholernie wazna dla każdego. Zawsze jest, byla, i będzie ❤️ pozdrowienia dla twojej mami
  • Twoja mama jest taka piękna. Nie mogę się napatrzeć ❤️ Tobie Ewa wszystkiego dobrego w twoim pierwszym dniu mamy! ♥️ Świętujcie bezpiecznie.

Oznacza to tylko, że zarówno Ewa, jak i jej synek odziedziczyli bardzo dobre geny 🙂

Zobacz także: Tak Joanna Krupa świętuje swój pierwszy Dzień Matki. Mąż modelki wrzucił do sieci zdjęcie. Show skradła Asha


Ewa Farna pokazała mama. Jak wygląda Karin Farna?

Ewa Farna pokazała mama. Jak wygląda Karin Farna?

Ewa Farna z mamą

Ewa Farna z mamą

Ewa Farna z mamą na wakacjach w Izraelu

Ewa Farna z mamą na wakacjach w Izraelu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×