Szukaj

Ewa Farna na zdjęciu z mężem. Rzadko coś takiego pokazuje. Jak oni się kochają!

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna na Instagramie opublikowała zdjęcie z Martinem Chobotem. Rzadko pokazuje takie ujęcia. Jak oni się kochają.

Ewa Farna udowadnia, że życie prywatne i kariera mogą iść ze sobą w parze. W 2019 roku piosenkarka i jej mąż Martin Chobot powitali na świecie synka, Artura. Gwiazda już miesiąc po porodzie wróciła do pracy. Wybrała się do studia nagrań, dokąd zabrała ze sobą dziecko. Chłopczyk przebywał w oddzielnym pomieszczeniu. Dzięki elektronicznej niani miała go cały czas na oku.

Farna w jednym z wywiadów zdradziła, że to dzięki mężowi zdecydowała się zostać mamą. Jest mu wdzięczna za motywację, którą jej codziennie dostarcza:

On mnie naprawdę w tych sprawach motywuje. Bez niego nie wyszłabym za mąż, nie miała dzieciaczka, nie inwestowałabym, tylko bym o tych rzeczach gadała w wywiadach – komentowała gwiazda w Baby by Ann.

Ewa Farna i Martin Chobot pokazali nowe zdjęcie

Piosenkarka co jakiś czas publikuje nowe wpisy na Instagramie. Tym razem pokazała niezwykle romantyczne ujęcie. Pozuje u boku Martina Chobota. Małżonkowie stoją w ogrodzie, są odwróceni do siebie plecami. Gwiazda jest ubrana w dżinsową koszulę, włożyła sandałki na obcasie, które eksponują jej zgrabne nogi. Mąż artystki ma na sobie białą koszulę i jasnobrązowe spodnie.

Ewa Farna w opisie zacytowała fragment jednego z wywiadów, w którym mówiła, że czasami trudniej jej jest tworzyć piosenki o szczęśliwych momentach:

Czasami paradoksalnie trudniej jest mi śpiewać o radosnych emocjach. Napisanie dobrej, pozytywnej piosenki jest dla mnie równie trudne, jak zrobienie dobrej komedii. Śpiewanie o szczęściu wydaje się być banalne.

Zdjęcia takie jak to, które pojawiło się na Instagramie Farny są rzadkością. Gwiazda nieczęsto pokazuje fotografie, na których towarzyszy jej mąż. Wpis poruszył internautów. W komentarzach piszą:

  • Pięknie razem wyglądacie. Do twarzy ci w grzywce Ewuś.
  • On Cię chyba lubi. Ewa Farna przepiękne ujęcie.
  • Moja ulubiona para. Stworzyliście cudowny duet.  Super to zdjęcie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Małżonkowie na wspólnym zdjęciu wyglądają świetnie.

Zobacz także: Farna chudnie na potęgę. Jej tajemnica nie tkwi w morderczych treningach. Zdradzamy sekret szczupłej sylwetki gwiazdy


Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×