Syn Ewy Farnej będzie miał rodzeństwo! Czy tym razem gwiazda urodzi dziewczynkę?

Ewa Farna urodziła syna

Ewa Farna urodziła syna

Rodzina Ewy Farnej niebawem powiększy się. Tabloid donosi o ciążowych planach piosenkarki. Czy w 2020 roku ogłosi dobrą nowinę?

Ewa Farna nieustannie odnosi sukcesy zawodowe, a do tego może pochwalić się udanym życiem osobistym. Od dwóch lat jest szczęśliwą żoną przystojnego czeskiego muzyka, z którym doczekała się wspólnego dziecka. Mimo że jej syn ma tylko pięć miesięcy, to już teraz planuje kolejnego bobaska.

Druga ciąża Ewy Farnej. Urodzi córkę?

Pomimo młodego wieku artystka jest niezwykle opiekuńcza i bardzo odpowiedzialna. Z małym Arturem nie rozstaje się ani na krok. Chłopiec towarzyszy jej nawet podczas koncertów, gdzie w garderobie czeka na nią za kulisami. Ewa karmi piersią chłopca chwilę przed wejściem na scenę i zaraz po zakończeniu występu. To niezwykle komfortowa sytuacja dla dziecka, ponieważ nieustannie czuje bliskość matki.

W niedawnym wywiadzie dla serwisu Baby By Ann wokalistka powiedziała:

Dla mnie jest ważne, że jesteśmy razem i że syn jest zadowolony. Gdybym wiedziała, że jest inaczej, na pewno bym to ograniczyła, bez dwóch zdań.

Zobacz: Odchudzona Ewa Farna w Sopocie! Aż ciężko uwierzyć, że w czerwcu urodziła syna!

Dla Ewy dobro dziecka jest najważniejsze. I choć na początku swojej przygody z macierzyństwem miała wiele obaw, dziś jest wdzięczna losowi za to, że została matką. Ogromnym wsparciem dla artystki okazał się jej mąż, Martin Chobot:

Jest przecudowny, wiedziałam, że będzie mi pomagał, nie będzie uciekał. Nie mamy podziału, że ja robię to, a on tamto, wymieniamy się i pomagamy sobie nawzajem – wychwaliła go w wywiadzie.

Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna z synem

Piosenkarce koncertowo udało się pogodzić karierę z macierzyństwem. Tak świetnie sprawdza się w nowej roli, że już myśli o kolejnym dziecku. Jak twierdzi Twoje Imperium, Farna jest gotowa, by w 2020 roku urodzić drugie dziecko. Podobno tym razem marzy się jej córka.

Trzymamy kciuki.

Zobacz: Ewa Farna po porodzie pokazała się w stroju seksbomby. Wygląda tak sexy, że internauci pomylili ją z Kardashianką! To zasługa obcisłej mini

AKTUALIZACJA:

Ewa Farna zdementowała doniesienia tygodnika. Na Instagramie zdradziła, że jedyne plany jakie ma na 2020 to koncerty.

Ewa Farna zdementowała plotki o drugiej ciąży

Ewa Farna zdementowała plotki o drugiej ciąży


Ewa Farna - rodzinne zdjęcie

Ewa Farna - rodzinne zdjęcie

Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna z synem. Ma wózek marki Cybex

Ewa Farna z synem. Ma wózek marki Cybex

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×