Córka Marty Kaczyńskiej w Sylwestra olśniła urodą. Jest tak piękna, że internauci nie mogli oderwać od niej oczu

Ewa Dubieniecka, Marta Kaczyńska, problemy wychowawcze

Sylwestrowa sesja Ewy Dubienieckiej

Córka Marty Kaczyńskiej pokazała zdjęcia z sylwestrowej sesji. Ewa Dubieniecka opublikowała fotografie, które opublikowała w Sylwestra 2018. Zobacz, jak wypadła w roli modelki.

Marta Kaczyńska, choć nie jest osobą na stałe związaną z polskim show-biznesem, na miano wiodącej celebrytki w kraju zapracowała sobie już dawno temu. Wszystko za sprawą jaj znanych rodziców, Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Ta tragedia wywarła ogromny wpływ na przyszłości Marty, która postanowiła raz na jakiś czas przypominać się mediom głównie za pośrednictwem portali społecznościowych.

Szczególnym zainteresowaniem wśród mediów plotkarskich cieszy się również bogate życie osobiste Marty. Warto bowiem przypomnieć, że atrakcyjna bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma za sobą już trzy małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, drugim Marcin Dubieniecki, a od lipca 2018 trzecim – i jak na razie ostatnim – Piotr Zieliński.

Podczas swoich burzliwych związków kochliwa Marta urodziła dwie córki: Ewę, która obecnie ma 16 lat, oraz Martynę, która na świat przyszła w 2007 roku. Ojcem Martynki jest drugi mąż Marty – Marcin Dubieniecki, natomiast sprawa ojcostwa Ewy wyjaśniła się dopiero w 2007, kiedy to Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego.

Obecnie Marta Kaczyńska wzięła trzeci ślub i urodziła syna Aleksandra, którego ojcem jest Piotr Zieliński. Starsza córka Marty, Ewa, ma po mamie wyraźne predyspozycje na celebrytkę, widać to po jej Instagramie. Dziewczynka nie ma jeszcze milionów fanów, jednak zdjęcia jakie wkleja na swoim profilu wskazują, że to tylko kwestia czasu. Niebawem Ewa będzie gwiazdą Instagrama!

Zobaczcie tylko na jej piękną sesję sylwestrową, takich zjawiskowych zdjęć mogą nastolatce pozazdrościć największe polskie gwiazdy. Warto również zauważyć, że Ewa robi się bardzo podobna do swojej zjawiskowo pięknej matki. Zatem wielka medialna kariera przed nią, co zresztą podkreślili w komentarzach oczarowani wyglądem nastolatki internauci. Słowo „piękna” odmienili przez wszystkie możliwe przypadki.

Zobaczcie jakie cudo pokazała 16-letnia Ewa w Sylwestra 2018!

Agrafka w uchu i oryginalna fryzura. To nie żart. Tak kiedyś wyglądała Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Marta Kaczyńska pokazała nagie pośladki w wielkim oknie! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu: „Wyjątkowo zjawiskowe ujęcie”


Córka Marty Kaczyńskiej - Ewa swoja urodą wymiata na Instagramie!

Córka Marty Kaczyńskiej - Ewa swoja urodą wymiata na Instagramie!

Córka Marty Kaczyńskiej - Ewa swoja urodą wymiata na Instagramie!

Córka Marty Kaczyńskiej - Ewa swoja urodą wymiata na Instagramie!

Ewa Dubieniecka pod prysznicem

Ewa Dubieniecka pod prysznicem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×