Szukaj

Córka Marty Kaczyńskiej za chwilę zagrozi Kasi Tusk! Nastolatki marzą o najnowszej modowej zdobyczy Ewy!

Ewa Dubieniecka Instagram

Ewa Dubieniecka Instagram

Ewa Dubieniecka na Instagramie

Córka Marty Kaczyńskiej wyrasta na fashionistkę. Ewa Dubieniecka zachwyca swoimi stylizacjami i dodatkami w social mediach. Jej plecak zrobił prawdziwą furorę. Czy zagrozi pozycji Kasi Tusk?

Marta Kaczyńska jest na widelcu niemal nieustannie. Choć nie jest celebrytką ani gwiazdą i nie bywa „na salonach”, jej życie – szczególnie prywatne jego aspekty – interesują niemal całą Polskę. Dlaczego? Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej nie jest nieznajomą na arenie politycznej, pisze również felietony, które często wzbudzają kontrowersję, a przez to stawiają ją w świetle reflektorów. W 2018 roku sporo mówiło się o jej trzeciej ciąży i trzecim ślubie, a od uwagi mediów nie uciekają również jej starsze pociechy. Prawdziwą furorę robi Ewa Dubieniecka, która na oczach Internautów wyrasta na prawdziwą fashionistkę.

Ewa jest bardzo aktywna w social mediach. Prowadzi konto na Instagramie, które każdego dnia obserwuje coraz więcej osób, interesuje się muzyką koreańską, tańcem i… najwyraźniej modą! Nie da się nie zauważyć, że zawsze jest ubrana zgodnie ze wszystkimi najnowszymi trendami, a choć to nie stylizacje są głównym tematem jej wpisów, przyciągają wzrok. Niedawno prawdziwym hitem stał się uroczy plecaczek w kwiaty, z którym Ewa pozowała na tle morza. Internauci byli nim zachwyceni, i trudno się dziwić.

  • Skąd plecaczek? Piękny!
  • Załóż bloga, bo masz super gust

Do tej pory najpopularniejszą polską blogerką modową z powiązaniami ze światem polityki była Kasia Tusk. Myślicie, że Ewa kiedyś ją zdetronizuje? Patrząc na jej najnowsze stylizacje nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości.

Zobacz: Marta Kaczyńska ma najbardziej stylowego psa na Pomorzu! Tylko spójrzcie jak pięknie wystroiła go na spacer!

Zobacz: Co starsza córka Marty Kaczyńskiej wyprawia w szkole? Wydały ją zdjęcia na Instagramie

Zobacz: Córka Marty Kaczyńaskiej to już zbuntowana nastolatka! Właśnie wypowiedziała wojnę antyfanom!


Ewa Dubieniecka ma stylowy plecak

Ewa Dubieniecka ma stylowy plecak

Ewa Dubieniecka na Instagramie

Ewa Dubieniecka na Instagramie

Ewa Dubieniecka pokazała, jak mieszka z matką Martą Kaczyńską

Ewa Dubieniecka pokazała, jak mieszka z matką Martą Kaczyńską

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×