Roztargniona Ewa Drzyzga zaliczyła wpadkę w „Dzień Dobry TVN”. Szybciutko się poprawiła, ale i tak wszystko usłyszeli widzowie

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziły sobotnie wydanie programu Dzień Dobry TVN. Pierwsza z wymienionych zaliczyła wpadkę na antenie. Co powiedziała?

Dzień dobry TVN, to program, który z miejsca podbił serca widzów i na stałe wpisał się do ramówki stacji. Od kilkunastu już lat pojawia się na ekranach telewizorów i przyciąga sporą publiczność, która zasiadając przed telewizorami, z niecierpliwością czeka na kolejne chwytliwe tematy. Nie brakuje tutaj bowiem wizyt ekspertów, a także odwiedzin najpopularniejszych gwiazd, które chętnie zdradzają, co aktualnie u nich słychać.

Ostatnio śniadaniówka przeszła spore zmiany kadrowe. Najpierw z anteny po wielu latach zniknęła Magdalena Mołek, która postanowiła rozstać się z programem. W jej ślady poszedł również Piotr Kraśko, który awansował na prezentera Faktów, a także Kinga Rusin, zdecydowała o tym, by zrobiła sobie dłuższy urlop od bycia na antenie. Jesienią do obsady dołączyły za to dwie bardzo dobrze znane dziennikarki. Od września zeszłego roku w porannym programie możemy oglądać w duecie Agnieszkę Woźniak-Starak oraz Ewę Drzyzgę.

Ewa Drzyzga zaliczyła wpadkę w Dzień Dobry TVN

Chociaż Ewa Drzyzga i Agnieszka Wożniak-Starak przez wiele lat znały się jedynie z widzenia, to okazuje się, że udało im się stworzyć duet idealny. Prezenterki dogadują się ze sobą niemal bez słów i fantastycznie uzupełniają. Jak przyznała Ewa w jednym z wywiadów, to niezwykła rzadkość.

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – stwierdziła Ewa Drzyzga.

Latem uwielbiany przez widzów program pojawia się na antenie jedynie w weekendy. Dlatego widzowie z jeszcze większym utęsknieniem czekają na kolejne odcinki śniadaniówki. Można się domyślać, że po roku codziennych odcinków przerwa może trochę zdezorientować. Nawet sama Ewa Drzyzga zaliczyła związaną z tym wpadkę. W programie na żywo bowiem ciężko jest uniknąć niektórych sytuacji. Witając się z widzami w sobotnim wydaniu programu, pomyliła dni tygodnia.

Witam państwa we wtorek. Oj, co ja mówię, mamy wydanie weekendowe – zaczęła dzisiejszy program Ewa Drzyzga.

Nie można się dziwić dziennikarce. W czasie wakacji, a zwłaszcza urlopów spora liczba osób ma problem ze wskazaniem dni tygodnia. Długi odpoczynek od pracy zdecydowanie sprzyja roztargnieniu.


Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×