Szukaj

Ewa Drzyzga straciła program w TVN-ie. A zaczęło się tak pięknie

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga niedawno dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN. Wirtualne media donoszą, że dziennikarka będzie musiała się pożegnać ze swoim programem. Co się stało?

Ewa Drzyzga dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVNWraz z Agnieszką Woźniak-Starak zadebiutowały na ekranach telewizorów w poniedziałek, 14 września. O tym, że panie wniosą do śniadaniówki mnóstwo pozytywnej energii, jest przekonany Edward Miszczak:

Wierzę, że na 15-lecie istnienia Dzień Dobry TVN nowa para zrobi nowy flow w programie — mówił Miszczak w śniadaniówce.

Dziennikarki poprowadziły kilka odcinków. Spora grupa internautów pozytywnie ocenia ten duet, który z każdym odcinkiem wydaje się być coraz bardziej zgrany. Dowodem jest fakt, że gdy Ewa popełniła drobną wpadkę, Agnieszka niemal natychmiast uratowała sytuację.

Drzyzga, zapowiadając jeden z materiałów, pomyliła pory dnia. Powiedziała:

Jesteśmy szczęśliwe, że chcecie spędzać to popołudnie z nami.

Woźniak-Starak była czujna i w porę poprawiła koleżankę:

Przedpołudnie! — powiedziała Woźniak-Starak.

Ewa Drzyzga traci program. Którego już nie poprowadzi?

Drzyzga nie tylko prowadzi śniadaniówkę, ale była gospodynią programu 36,6 °C. Dziennikarka, w asyście ekspertów i lekarzy, zajmowała się sposobami leczenia oraz skutecznymi metodami dbania o zdrowie. W formacie pojawiali się najlepsi specjaliści, cieszący się często sławą za granicą.

Okazuje się, że produkcja znika z anteny. Jak podają Wirtualnemedia, redakcja pracująca przy formacie została poinformowana, że nie będzie on kontynuowany. Chociaż jesienią zostaną wyemitowane nowe odcinki, biuro prasowe TVN-u tłumaczy, że podjęto decyzję, by zawiesić kolejne sezony:

Jesienią widzowie zobaczą premierowe odcinki „36,6”, które realizowaliśmy w tym sezonie. Jednocześnie, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu tej produkcji w kolejnych sezonach. Obecnie pracujemy nad jesienną ramówką. Chcemy, aby nasza oferta była atrakcyjna dla widzów i wypełniona dużą liczbą nowych programów — stąd konieczność przesunięcia środków i innego alokowania posiadanych zasobów. Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji. Chcielibyśmy również, aby osoby tworzące z nią dotychczas program „36,6” pozostały w naszych strukturach – informuje Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN.

Żałujecie, że podjęto taką decyzję?

 


Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×