Ewa Drzyzga o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak. Nie ukrywała jak jest naprawdę. „Różnimy się od siebie”

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga od niemal dwóch lat w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi Dzień Dobry TVN. Jak naprawdę układa się ich współpraca? 

Ewa Drzyzga ze stacją TVN związana jest od wielu lat. Sympatię widzów zaskarbiła sobie dzięki programowi Rozmowy w Toku. Uwielbiany przez widzów talk-show prowadziła przez 16 lat. Wyemitowano aż 34 serie, w których gościło mnóstwo osób. Gospodyni formatu przeprowadziła z nimi tysiące wzruszających, ale czasami także zabawnych rozmów. Po tym, jak zakończyła się emisja pojawiła się w programie, który traktował o problemach ze zdrowiem, czyli 36,6.

Obecnie gwiazdę możemy oglądać w Dzień Dobry TVN. Tam od niemal dwóch lat tworzy wspaniały duet z Agnieszką Woźniak-Starak. Dwie doświadczone dziennikarki od 2020 roku razem prowadzą poranne pasmo i są jedyną kobiecą parą na ekranie. Chociaż od lat pracowały w tej samej stacji, to jak wyjawiły na samym początku, znały się jedynie z widzenia. Szybko jednak udało im się złapać dobry kontakt.

Ewa Drzyzga wyjawia prawdę o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak to jeden z bardziej charyzmatycznych duetów na antenie. Zdecydowanie różnią się charakterami, z czego doskonale zdają sobie sprawę. W rozmowie z Faktem była gospodyni Rozmów w Toku opowiedziała o tym, że jest między nimi zupełnie inna chemia niż ta, którą obserwuje się w mieszanych parach prowadzących.

Na pewno jest między nami inna chemia, niż byłaby w duecie damsko-męskim, ale zgrałyśmy się dobrze. Ja mam swoją ciekawość świata, Agnieszka swoją, różnimy się od siebie, każda z nas zadaje inne pytania i co innego nas interesuje, dajemy widzom różnorodność, której oczekują (…) Szybko znalazłyśmy wspólny język, poza tym każda z nas daje sobie przestrzeń do tego, żeby zapytać o to, co ją ciekawi – opisała ich relację.

Okazało się, że różnice w charakterach, temperamentach i zainteresowaniach sprawiają, że jednocześnie wspaniale się uzupełniają. Po niemal dwóch wspólnych latach na antenie doskonale już wiedzą, jak pracować w takim ciekawym duecie.


Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×