Szukaj

Smutne wieści dla Ewy Drzyzgi. TVN zdejmuje jej program. Co dalej?

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga od 20 lat jest czołową gwiazdą stacji TVN. Jej ostatni medyczny talk-show znika z anteny. Stacja nie chce już kontynuować tego formatu. Co dalej z prowadzącą?

Ewa Drzyzga swoją karierę w dziennikarstwie rozpoczęła w latach 90. Zaczynała od radia, a wiele osób do tej pory kojarzy ją z RMF FM, gdzie prowadziła różne pasma programowe. Drzyzga była także szefem newsroomu i trzymała pieczę nad lokalnymi oddziałami radia. Na szklanym ekranie pierwszy raz pojawiła się w Telewizji Publicznej. Po kilku latach w branży przyjęła propozycję komercyjnej stacji.

Dziennikarka przez 16 lat prowadziła na antenie stacji TVN talk-show Rozmowy w Toku. Był to jeden z najdłużej istniejących w mediach programów tego typu. W studiu przez lata pojawiło się tysiące gości. Podczas spotkań aż wrzało od najróżniejszych emocji. Nie raz w oczach gospodyni programu pojawiły się łzy wzruszenia, innym razem nie mogła ona powstrzymać się od śmiechu. Zawsze jednak wykazywała się niebywałym profesjonalizmem i stwarzała wspaniałą atmosferę. Drzyzga szybko stała się ulubienicą widzów i gwiazdą stacją.

TVN zdejmuje program Ewy Drzyzgi. Dlaczego?

Po zakończeniu emisji uwielbianego przez widzów talk-show, Ewa wcieliła się w rolę gospodyni programu medycznego 36,6°C. Prowadząca zapraszała do studia uznanych specjalistów z różnych dziedzin zdrowia. Goście pojawiający się na antenie tłumaczyli widzom, w jaki sposób dbać o zdrowie. Rozwiewali wszelkie wątpliwości na najczęściej stawiane pytania. Opowiadali o najskuteczniejszej profilaktyce, oraz łagodzeniu uporczywych objawów wielu dolegliwości.

Program pojawiał się na antenie TVN regularnie od 2017. Właśnie na portalu wirtualnemedia.pl pojawiła się informacja, o tym, że stacja rezygnuje z kontynuacji tego formatu. Ostatnie, premierowe odcinki zobaczymy w jesiennej ramówce stacji.

Jesienią widzowie zobaczą premierowe odcinki „36,6”, które realizowaliśmy w tym sezonie. Jednocześnie podjęliśmy decyzję o zawieszeniu tej produkcji w kolejnych sezonach. Obecnie pracujemy nad jesienną ramówką. Chcemy, aby nasza oferta była atrakcyjna dla widzów i wypełniona dużą liczbą nowych programów. Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji – komentuje biuro prasowe TVN.

Pozostaje tylko czekać na nowy hit z udziałem Ewy Drzyzgi.


Ewa Drzyzga - jesienna ramówka TVN 2019

Ewa Drzyzga - jesienna ramówka TVN 2019

Ewa Drzyzga – Bal TVN 2019

Ewa Drzyzga – Bal TVN 2019

Ewa Drzyzga – wiosenna ramówka TVN 2020

Ewa Drzyzga – wiosenna ramówka TVN 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×