Prowadzą razem program, a kiedyś nawet ze sobą nie rozmawiały. Ewa Drzyzga o początkach znajomości z Agnieszką Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga od września zeszłego roku prowadzą wspólnie program Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że gwiazdy wcześniej nie były przyjaciółkami. Jakie relacje je łączyły?

Dzień Dobry TVN jest jednym z najbardziej popularnych programów, który codziennie gromadzi przed telewizorami sporą grupę wiernych fanów. W ostatnim czasie przeszedł on sporo zmian kadrowych. Wiosną zeszłego roku do obsady dołączyła Miss Polonia Paulina Krupińska, która na antenie współtworzy znakomity duet z Damianem Michałowskim. Prowadzący zaczęli pracę na kilka dni przed ogłoszeniem w Polsce stanu epidemiologicznego. Mieli więc nie lada trudne zadanie, by odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Pod koniec lata zeszłego roku do widzów trafiły kolejne niespodziewane informacje. Piotr Kraśko, który prowadził program razem z Kingą Rusin, awansował na prezentera Faktów. Dziennikarz dołączył do obsady programu informacyjnego i opuścił szeregi śniadaniówki. Podobną decyzję postanowiła podjąć także jego partnerka, która również zrezygnowała z Dzień Dobry TVN, z którym była związana od 15 lat. Piotra i Kingę na ekranie zastąpił kobiecy duet, czyli Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak nie były przyjaciółkami

Obie dziennikarki od lat są związane ze stacją, w której prowadziły najpopularniejsze formaty. Po raz pierwszy razem zadebiutowały w Dzień Dobry TVN we wrześniu zeszłego roku. Dobrze znane widzom prowadzące spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Wydawać by się mogło, że świetnie im się razem pracuje, ponieważ znają się od lat. Nic bardziej mylnego. W ostatnim wywiadzie zdradziły dziennikarzowi TVN kilka ciekawostek na swój temat:

Widziałam ją przelotnie na festiwalu filmowym, kiedy przyjeżdżała do Krakowa, albo na ramówce gdzieś mi tam przemknęła, ale nie miałyśmy szansy porozmawiać ze sobą prywatnie – wyznała Ewa Drzyzga.

Okazuje się jednak, że dziennikarki bardzo szybko znalazły wspólny język, a nawet w pewnym sensie dogadują się już bez słów:

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – stwierdziła Ewa Drzyzga.

Jej słowa potwierdziła Agnieszka Woźniak-Starak, która również stwierdziła, że razem z Ewą doskonale się uzupełniają:

My od początku na nic się nie umawiamy. Kompletnie nie ustalamy, kto co powie, ani nawet, kto zaczyna, więc to jest trochę taki żywy organizm – potwierdza Agnieszka Woźniak-Starak.

Chemię pomiędzy prowadzącymi widać także na ekranie, co potwierdzają fani programu w pojawiających się w sieci komentarzach. Po każdym kolejnym odcinku nie brakuje komplementów pod adresem Ewy i Agnieszki.


Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Paweł Tur, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×