Ewa Chodakowska została matką chrzestną. Sama nie planuje dzieci. To stąd ta deklaracja pod sesją z bobaskiem?

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska została matką chrzestną, o czym poinformowała w nowym poście na Instagramie. Pochwaliła się sesją z maluchem, a także złożyła ważną deklarację. Jaką?

Ewa Chodakowska nie ukrywa, że nie planuje mieć dzieci. Chociaż przez pewien czas wymijająco odpowiadała na pytania internautów na ten temat, zebrała się na odwagę i ogłosiła, że nie zamierza zostać mamą. Niedawno gwiazda sportu gościła w Mieście Kobiet. W programie opowiedziała, jak jej mąż Lefteris Kavoukis zareagował na to, że trenerka nie będzie mamą.

Chodakowska zdradziła, że ukochany poprosił ją, by dobrze przemyślała swoją decyzję. Dał jej pół roku na ewentualną zmianę zdania. Potem odbyli bardzo poważną rozmowę:

Po pół roku wrócił do mnie z tym tematem. Powiedziałam mu, że w tej kwestii nic się nie zmieniło, więc jeżeli chcesz się rozstać, to rozstańmy się lepiej teraz. Nie róbmy z tego dużo większej dramy, ślub, rozwód. Mój wtedy jeszcze chłopak powiedział, może cię zaskoczę, ale też nie chce mieć dzieci w przeszłości. Musiał mieć tylko pewność na 100 proc., że w przyszłości zmienię zdanie, żeby nie było tej krzywdy, żeby było jasne, podane na dłoni, żeby ten aspekt został przegadany z każdej strony i to było takie bardzo wyzwalające i dla mnie i dla niego.

Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Chociaż Ewa Chodakowska nie planuje swoich dzieci, została matką chrzestną, czym pochwaliła się w nowym poście na Instagramie. Opublikowała rozkoszną sesję zdjęciową, w której pozuje razem ze swoim chrześniakiem Wilhelmem, jego rodzicami, a także drugim chrzestnym.

Trenerka w opisie złożyła ważną deklarację. Podkreśliła, że postara się być u boku chłopca w każdym momencie, w którym będzie jej potrzebować:

Dziś zostałam po raz pierwszy w życiu MAMĄ CHRZESTNĄ. Jeżeli cokolwiek warto w życiu, to KOCHAĆ miłością bezwarunkową, płynącą prosto z serca. WILHELM. Będę obecna. Będę Cię kochać. Będę Cię chronić. Będę się Tobą opiekować. Będę Cię wspierać. Zawsze Cię wysłucham. NA ZAWSZE. I jestem pewna, że będę się od Ciebie uczyć.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują efekt sesji, a także trzymają kciuki, by Ewa Chodakowska dobrze odnalazła się w nowej roli.


Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×