Ewa Chodakowska przeszła odważną metamorfozę. Wróciła do naturalnego koloru włosów, ale to jeszcze nie wszystko. Co za zmiana!

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska przeszła odważną metamorfozę, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Trenerka nie tylko zmieniła kolor. Sprawdźcie, jak aktualnie wygląda.

Ewa Chodakowska od wielu lat motywuje internautki do ruszenia się z kanapy i zadbania o zdrową sylwetkę. Treningi, które proponuje, cieszą się ogromną popularnością. Podobnie jak wyzwania, w których bierze udział mnóstwo osób. Gwiazda sportu nie tylko spełnia się zawodowo, ale także jest szczęśliwa w życiu prywatnym.

W 2013 roku Ewa stanęła na ślubnym kobiercu. Dokładnie 25 września ona i Lefteris Kavoukis zostali małżeństwem. Niedawno zakochani udzielili wspólnego wywiadu magazynowi Viva!. Trenerka zdradziła, że przez pandemię koronawirusa nieco zwolniła tempo. Nie czuje się jednak z tym źle:

Zredukowaliśmy prędkość rakiety kosmicznej na spokojną jazdę miejskiego autka i jest nam z tym dobrze. Zrozumiałam, że można pracować i mieć przestrzeń na życie osobiste. Wcześniej wszystko zlewało się w jedno. Styl życia przekułam w profesję, więc to, że cały czas byłam w pracy, jakoś się broniło. Ale ja myślałam, że nie można żyć inaczej. Że mój sukces wynika właśnie z faktu, że jestem 24 godziny na dobę w pracy. A tak wcale nie musy być.

Ewa Chodakowska wróciła do naturalnego koloru włosów

Chodakowska nie tylko udziela wywiadów, ale także aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, na którym zdradza wybrane momenty ze swojej codzienności. Niedawno zwróciła się do fanek z pytaniem o to, czy powinna rozjaśnić swoje włosy, czy wrócić do naturalnego koloru. We wtorek zdradziła, że postawiła na drugą opcję:

Z racji tego, że po moich produktach włosy rosną w jakimś kosmicznym tempie, musiałabym je rozjaśniać co miesiąc, bo odrosty nie dawały mi żyć. Takim oto sposobem wróciłam wczoraj do swojego koloru — podkreśliła na Instastory.

Ewa Chodakowska wybrała się do salonu fryzjerskiego, gdzie przeszła metamorfozę. Nie tylko zmieniła kolor, ale także obcięła włosy o cztery centymetry. Gdy jej zmiana dobiegła końca, pochwaliła się efektem. Przyznała, że zamiast farby zdecydowała się jedynie na toner. Zdradziła też, że marzy o włosach, które będą sięgać jej do pasa.

O tym, jak Ewa Chodakowska wygląda w nowym kolorze możecie się przekonać zaglądając do galerii.


Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów

Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów

Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów

Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów

Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów

Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×