Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom
Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Ewa Chodakowska rozgrzała internet emocjonalnym wpisem! Trzyma się za brzuch i ogłasza światu: „Pierwszy, ale nie ostatni raz poruszam ten temat”

Ewa Chodakowska


Ewa Chodakowska stanęła w obronie kobiet

Niedawno w Gazecie Wyborczej ukazała się rozmowa z żoną jednego z działaczy Prawa i Sprawiedliwości – Moniką Zbonikowską. Kobieta wyznała, że podczas przeszukiwania rzeczy męża, zaraz po tym jak dowiedziała się o jego zdradzie, znalazła zaskakujący rękopis zatytułowany Przepis na żonę.

Żona ma być ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem. Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy w co trzeba – czytamy w dzienniku.

Bardzo szybko opublikowana treść rękopisu poruszyła środowiska broniące praw kobiet, które ostro skrytykowały bulwersujący stosunek polityków partii Jarosława Kaczyńskiego względem płci pięknej.

Bezczelny poseł PiS-u zwariował? Obraził wszystkie kobiety! Zaczął od upokarzania swojej ślicznej żony!

Sprawę postanowiła skomentować również najsłynniejsza polska trenerka – Ewa Chodakowska. Sportsmenka opublikowała na swoim Facebooku bardzo emocjonalny wpis. Gwiazda umieściła zdjęcie na którym wymownie trzyma się za brzuch. Ewa mając świadomość zasięgu swoich postów, wierzy, że może coś zmienić w tym temacie:

Pierwszy, ale zapewniam Cię, ze nie ostatni raz poruszam ten temat.. (…) To nie dzieje się w jednym domu… to nie jest jeden przypadek… TO PROBLEM, na który nie możemy się zamykać. Nie walczę z jednostką!
Staje w obronie KOBIET! Dzisiaj odbije się od tekstu, który jest przykładowym „przepisem na żonę” – zapewne aktualnym w wielu polskich domach… boje się pomyśleć ilu…

Ile jest takich par, gdzie mąż – psychopata – schowany za palcem dobrych przykładów, dobrych manier.. wysokiej kultury osobistej …. okazuje się być zwykłym POTWOREM wyzutym z cech człowieczeństwa!!

Patrzę na dziwadła każdego dnia – dopóki człowiek nie krzywdzi człowieka, nie odzywam się. Ale nie będę siedzieć cicho, kiedy komuś słabszemu dzieje się krzywda!!!

TAK! Jestem katoliczką! Szanuje siebie i znam swoje miejsce. Jest ono tuz przy mężczyźnie który: kocha, pielęgnuje, docenia, który „..szanuje bliźniego jak siebie samego”…

Nie mamy obowiązku trwać w toksycznych relacjach! Nie mamy obowiązku przyzwalać na bestialstwo!! Nie mamy obowiązku jednostronnie spełniać cudzych oczekiwań!! Jeśli możesz UCIEKAJ!!

Mam nadzieje, ze każdego oprawcę, dosięgnie sprawiedliwość!!! I niech będzie miarodajna, adekwatnie do krzywd jakie wyrządził swoim ofiarom! – czytamy na stronie Ewy.

Post Ewy zaimponował fankom. Kobiety masowo udostępniają jej wpis. W ciągu pięciu godzin po publikacji komentarz Chodakowskiej do głośnej sprawy polubiono ponad 11 tysięcy razy i udostępniono prawie 1100. Oby więcej takich głosów!

Ewa Chodakowska obnażona! Fani przecierają oczy z niedowierzania!

Ewa Chodkowska jeszcze nigdy nie mówiła w ten sposób o swoim mężu! Jej słowa są zaskakujące: „Nie jest mi potrzebny”

Fanów wmurowało! Ewa Chodakowska pochwaliła się swoim wielkim debiutem w Paryżu!

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 5


Gość | 19 lutego 2018, 20:56

Konina obrzydliwa!!!!.hipokrytka konska!!!!.może jak ja tej baby konia z całego serca nienawidzę.zyga tym konskim ryjem cala Polska!!!!


Ala | 9 stycznia 2018, 23:28

Oo ewka. Ona zawsze ma fajne wpisy. Ja w sumie dzięki niej ruszyłam tyłek sprzed kompa, zaczęlam ćwiczyć, zaczęłąm stosować iqacai, jeść zdrowiej i dzięki temu schudłam 15 kilogramów. Uwielbiam ją. 😉


Gość | 8 stycznia 2018, 10:43

No i co z tego..? Myśle, ze to nie ciąża a chce podgrzania atmosfery, wywołania sensacji. Kasa musi sie zgadzać. Tu nie chodzi o te kobiety, którym rzekomo pomaga, chodzi o pieniądze. Ktoś ja wypromował, a oba mimo braku wyjsztalcenia w temacie, mimo tego jak wyglada, umie podtrzymać pr.


Gość | 8 stycznia 2018, 10:39

Na wszystkim sie wylansuje.


Bułka z Błotem | 8 stycznia 2018, 01:04

Moim zdaniem to p. Ewa jest w ciąży ?


Dodaj komentarz
×