Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna...

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji
Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Ewa Chodakowska obnażona! Fani przecierają oczy z niedowierzania!

Ewa Chodakowska szokuje fanów


Ewa Chodakowska je kiełbaski

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek, która ma duże grono fanów. Sportsmenka wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że olbrzymi sukces zawdzięcza determinacji i bardzo ciężkiej pracy. Od lat motywuje innych i zmienia myślenie Polaków o zdrowym stylu życia.

Niemal codziennie Ewa publikuje w mediach społecznościowych posty z treningami i dietetycznymi poradami. Ku zaskoczeniu wielu, w okresie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem, Chodakowska zrezygnowała z „pilnowania się”, a co więcej, pochwaliła się tym faktem ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Obecnie trenerka przebywa z mężem w górach. To właśnie stamtąd Ewa udostępniła na InstaStory nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć,  jak zajada się kalorycznymi kiełbaskami z ogniska.

Dobra, wydało się. Jem kiełbaski z ogniska. Dieta na 2018. Yes, You also have to try. I don’t care – powiedziała Chodakowska.

I super. Skoro Ewa w świątecznym okresie może, to my też 🙂

Ewa Chodakowska nie wytrzymała i po latach odpowiedziała Marioli Bojarskiej-Ferenc! Ciężko będzie to obronić

Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

Coraz mocniejsze nazwiska w powracającym „Tańcu z gwiazdami”! Akurat jej chyba nikt nie spodziewałby się w programie

Czy Ewa Chodakowska ma dobry styl ubierania?Komentarzy: 6


Gość | 1 stycznia 2018, 01:26

Po tej wiadomosci wiąże pętlę na szyji ciao


Gość | 31 grudnia 2017, 20:49

Napisalam co myślę na profilu Chodakowskiej. Komentarz się jej nie spodobał i mnie zablokowała. Nie mam możliwości dodawania komentarzy. Jej profil to ściema. Chciałbym żeby napisano o tym artykuł. Tam nie ma miejsca na prawdę!!!


Gość | 31 grudnia 2017, 18:20

Dlaczego w przeglądarce pokazują mi się wiadomosci z waszej stronki? Ch^j mnie obchodzi chodakowska, siostry ameby, dody i reszta tych przeszczepów. Wypie^dalac


Gość | 31 grudnia 2017, 17:26

Koełbaska z ogniska to nie fasfood .Prawdziwa kiełbasa to Białko i zdrowy tłuszcz . Tylko trzeba kupić u ” chłopa ” bo w sklepach takich nie ma 🙁


Gość | 31 grudnia 2017, 15:06

A ja myślę że gryzie cię jej figura bo jak taka brzydka może być taka wspaniałą? Brzydko pięknie ale zamiast komentować kogoś pomyślmy o sobie ile my przykładamy do naszego zdrowia ręki ile poświęcamy aby wyglądać tak brzydko jak ona ? Dobre jest to że na samo patrzenie ludzia odbiera apetyt ????


Prawda | 31 grudnia 2017, 11:06

Ale to paskudne babsko ! Jej morda straszy i odbiera apetyt !


Dodaj komentarz
×