Ewa Chodakowska przeszła operację wycięcia NOWOTWORU. „Torbiel urosła do rozmiaru 2,5 cm”. Nie oszczędziła fanom szczegółów zabiegu

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska ma za sobą trudny czas. Przeszła operację usunięcia nowotworu. Więcej na ten temat opowiedziała w wywiadzie dla czasopisma.

Ewa Chodakowska podczas pobytu w Grecji poznała trenera personalnego, Lefterisa Kavoukisa. Ukochany zaraził ją miłością do fitnessu. Rozpoczęła intensywne treningi, a gdy już nabrała wprawy, zaczęła się dzielić wiedzą z innymi Polkami. Dziś jest jedną z dwóch najważniejszych trenerek w kraju. Równać może się z nią tylko Anna Lewandowska.

Nie jest tajemnicą, że obie panie specjalnie za sobą nie przepadają.

Ale poznałyśmy się i ja na tym etapie zakończyłam znajomość… Więc to nie jest tak, że to jest konflikt interesów czy jakiś inny. Czasem coś klika, a czasem nie. Tutaj nie ma konfliktu… (…) To jest czasem kwestia energii, systemu wartości. Nie zawsze jest tak, że ktoś, kto ma tę samą pasję, kliknie ci pod każdym innym względem – na początku bieżącego miesiąca opowiedziała reporterowi należącego do wp.pl Pudelka.

W ostatnich miesiącach 40-latka zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W lipcu musiała przerwać pobyt w Grecji i pośpiesznie wracać do Polski. Powód? Wszystko wskazywało, że w trybie pilnym będzie musiała przejść operację.

Mój pęcherzyk Graafa nie pękł w trakcie tego cyklu i urósł do nieprzyzwoitych rozmiarów. Zrobiła się z niego cysta o wielkości 9 × 6 cm i to wszystko w 2 tygodnie. Ta cysta jest tak duża, że uwiera moje jelita, uciska mój pęcherz moczowy – wytłumaczyła.

Cysta sama się wchłonęła, jednakże Ewa i tak musiała przejść zabieg… W mediach społecznościowych poinformowała, że lekarze usuną jej torbiel dermoidalną.

Kochane Dziewczyny! Dziękuje za ogrom ciepła w wiadomościach ♥️Ze tak powiem.. JUŻ PO KRZYKU 😌 Operacja się powiodła!…

Posted by Ewa Chodakowska on Tuesday, September 13, 2022

Ewa Chodakowska o nowotworze

Trenerka długo milczała o tym, że zmiana usunięta przez chirurgów, była nowotworem. Teraz wyrzuciła z siebie całą prawdę w wywiadzie dla Party.

W połowie września przeszłam operację usunięcia dermoidu jajnika, zwanego popularnie potworniakiem. To zmiana nowotworowa, ale łagodna, która zazwyczaj nie daje żadnych objawów – wytłumaczyła.

Torbiel na jej jajniku odnowiła się po 17 latach.

Przez ten czas torbiel dermoidalna urosła do rozmiaru 2,5 centymetra, ale to nie ona przekonała mnie do zabiegu, tylko cysta prosta, która powstała z niepękniętego pęcherzyka Graafa. Ta już była dużo większa. To dość zaskakujące, bo moje cykle są prawidłowe, regularne, a taka sytuacja przytrafiła mi się po raz pierwszy i może przytrafić się każdemu. Z cystą prostą musiałam się spieszyć. Postanowiłam jednocześnie usunąć obie zmiany, przy czym podczas zabiegu okazało się, że cysta się wchłonęła, co jest dość powszechne – podsumowała ten wątek.

Dziś nic nie wskazuje na to, aby stan Ewy miał się pogorszyć.


Ewa Chodakowska o nowotworze

Ewa Chodakowska o nowotworze

Ewa Chodakowska - Doskonałość Roku

Ewa Chodakowska - Doskonałość Roku "Twojego Stylu" 2022

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×