Ewa Chodakowska pokazała, jak wygląda po wizycie u fryzjera. To się dopiero nazywa ostre cięcie!

Ewa Chodakowska - ostre cięcie

Ewa Chodakowska - ostre cięcie

Ewa Chodakowska nieźle zaszalała z wizerunkiem. Pokazała na Instagramie, co zrobiła z włosami. To się dopiero nazywa ostre cięcie! Jak teraz wygląda?

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness. W tej branży jej pozycji może zagrozić jedynie Anna Lewandowska. Oprócz tego trenerka zajmuje się prowadzeniem firmy z kosmetykami i prężnie działa na rynku nieruchomości. W ostatnim czasie wywołała burzę, gdy zamieściła na Instagramie wpis o body positive i otyłości.

Kiedy zaczęła przeszkadzać Ci otyłość? – zapytałam wieloletniej znajomej, która jeszcze nie tak dawno, ważyła 150 kg, a przez ostatnie dwa lata zrzuciła 80 kg… – rozpoczęła. I dodała odpowiedź znajomej: – Wiesz.. przez całe swoje życie nie zauważałam swojej otyłości. To ludzie i otoczenie mi o niej przypomniało.. Nie rozumiałam, nie potrafiłam sobie wyobrazić, jak można czuć się inaczej. Dlatego za niczym nie tęskniłam… Żadne teksty motywacyjne, nie przemawiały do mnie. I tak z roku na rok, byłam coraz cięższa… aż doszłam do momentu, kiedy WSTANIE Z ŁÓŻKA i ZEBRANIE SIĘ DO PRACY, SPRAWIAŁO MI KŁOPOT. Męczyłam się zakładając buty… sapałam po przejściu kilku metrów…

Dodała, że wspomniana znajoma wylądowała u lekarza. I zakończyła:

Od ZAWSZE w ten sposób i tylko w ten sposób wypowiadam się na temat otyłości… a promowanie jej, tłumaczenie jej, chowanie jej za ruchem BODY POSITIVE, uważam za daleko krzywdzące! BODYPOSITIVE nie ma nic wspólnego z lekceważeniem choroby, bo to już z samego założenia, NIE JEST POZYTYWNE!

Wpis wywołał niekończącą się dyskusję.

Ewa Chodakowska postawiła na ostre cięcie. Jak wygląda?

Wczoraj influencerka powtórnie zaskoczyła fanów. Tym razem pokazała na Instastory ujęcia od fryzjera. Jak się okazuje, postanowiła skrócić włosy o 15 centymetrów.

Od dołu w górę, miałam jakieś 15 cm, dużo rzadszych włosów… Pożegnałam się z nimi! Ciach – wytłumaczyła powód podjęcia decyzji o „ostrym cięciu”.

Zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem. Jak się wam podoba Ewa Chodakowska w nieco krótszych włosach? Według nas wygląda pięknie niezależnie od fryzury!


Ewa Chodakowska - ostre cięcie

Ewa Chodakowska - ostre cięcie

Ewa Chodakowska - ostre cięcie

Ewa Chodakowska - ostre cięcie

Ewa Chodakowska - ostre cięcie

Ewa Chodakowska - ostre cięcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×