Ewa Chodakowska zrzuciła stanik i pokazała światu swoje krągłości. Zdecydowała się na to z jednego ważnego powodu

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska pokazała się bez stanika. Nie zrobiła tego bez ważnego powodu. Wszystko wyjaśniła fanom. Co skłoniło ją do pokazania się topless?

Ewa Chodakowska to znana trenerka. Od lat namawia fanki do zmiany nawyków i zadbania o sylwetkę. Oprócz działalności czysto sportowej, prowadzi firmę kosmetyczną, a także inwestuje w nieruchomości. Na koncie ma m.in. wybudowanie własnego osiedla. Gwiazda jest również stale obecna w mediach społecznościowych. Na bieżąco pokazuje tam kolejne ujęcia i chwali się sukcesami zawodowymi.

Tym razem piękność zaprezentowała się fanom topless.

Ewa Chodakowska bez stanika. Dlaczego pokazała odważne zdjęcie?

Trenerka dodała dziś na Instagramie zdjęcie topless. Pokazała się bez koszulki i stanika, a bujne kształty zasłoniła tylko dłonią i kawałkiem przezroczystego materiału. Piękność nie obnażyła się bez ważnego powodu. Zrobiła to, by zwrócić uwagę na problem raka piersi, a przy okazji pochwaliła się, że jej firma została laureatem konkursu „Dobroczyńca Roku 2022”, właśnie za wspieranie kobiet, zmagających się z nowotworem.

W dniu wczorajszym, podczas Gali Finałowej, moja firma partnerska miała zaszczyt odebrać nagrodę z rąk Kapituły. Ta nagroda motywuje mnie i cały mój zespół  do jeszcze większego zaangażowania społecznego! – wyjaśniła. – Akcja #ThinkPink jest akcją szczególna, prowadzoną w ramach Różowego Października. Za nami już dwie edycje akcji #ThinkPink, dzięki której przekazaliśmy na rzecz Fundacji łącznie ponad 100.000zł – ze sprzedaży różowego batona. Środki te pozwalają podopiecznym Fundacji uczestniczyć w zabiegach, rehabilitacji oraz warsztatach mających na celu powrót do pełnego zdrowia.

W komentarzach pod fotką zaroiło się od gratulacji, a także „ochów i achów” pod adresem sylwetki trenerki.

  • W pełni zasłużone! Brawo.

  • Gratulacje dla Ciebie.

  • Gratuluję. Piękna sylwetka.

  • Cieszę się, że moja mała cegiełka przyczyniła się do takiego sukcesu.

  • Wszystkie kobiety powinny pamiętać o profilaktyce i badaniach.

  •  Ewa, Ty jesteś tak wspaniałą osobą, że nie mogę wciąż się temu nadziwić. Robisz tyle dobra, ogromnie Ci dziękuję – to niektóre z opinii.

Nowe zdjęcie Ewy Chodakowskiej zobaczycie w galerii.


Ewa Chodakowska bez stanika

Ewa Chodakowska bez stanika

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – Walentynki 2022

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – Walentynki 2022

Ewa Chodakowska miała koronawirusa

Ewa Chodakowska miała koronawirusa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×