Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom
Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Fanów wmurowało! Ewa Chodakowska pochwaliła się swoim wielkim debiutem w Paryżu!Ewa Chodakowska po raz pierwszy w Paryżu

W oczach wielu, Ewa Chodakowska ma życie jak z bajki! Jej pasja stała się jej źródłem stałego dochodu, w 2017 roku znalazła się na liście najbogatszych Polek i Polaków, a jakby tego było mało, niemal każdego dnia jest w zupełnie innym zakątku świata!

W nowym roku nic się nie zmienia i Ewa z mężem nadal podróżują zawodowo i prywatnie. Obecnie jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie przebywa w Paryżu. Zdjęciem w wyprawy pochwaliła się sportsmenka na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad milion osób.

Fotografia, którą udostępniła Ewa nie zbudziłaby takiej sensacji, gdyby nie fakt, że Chodakowska odwiedziła Paryż po raz pierwszy:

Paris!!! Je t’aime .. czekam na Wasze rekomendacje ?? szukam niekomercyjnych.. magicznych miejscówek.. bo my śmigamy po świecie, a Paryż odwiedzamy po raz pierwszy.. Przynajmniej ja ?? – czytamy w opisie pod zdjęciem.

Fani nie ukrywali swojego zaskoczenia:

  • Naprawdę? Dlaczego dopiero teraz?

Trzeba przyznać, że patrząc na ilość egzotycznych miejsc, które zwiedziła najpopularniejsza polska sportsmenka, pierwszy raz Ewy w Paryżu brzmi wręcz nieprawdopodobnie.

Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

Ewa Chodakowska obnażona! Fani przecierają oczy z niedowierzania!

Ewa Chodkowska jeszcze nigdy nie mówiła w ten sposób o swoim mężu! Jej słowa są zaskakujące: „Nie jest mi potrzebny”

Byłeś/aś kiedyś w Paryżu?Komentarzy: 2


Gość | 20 lutego 2018, 12:48

Konska paskuda sobie kurna po Paryżu jeździ!!!!!.a wszyscy ludzie muszą bardzo ciężko pracować!!!!!!.łatwo się tej ochydnej szkapie kurna chwali na wszystkie strony!!!!!!!


Domi | 4 stycznia 2018, 14:16

Wygięła się a wcześniej najadła i pojawił się brzuszek. No chyba, że coś z mężem skombinowali 😉 Ewka fajna babka. Dzięki jej ćwiczeniom mam fajną rzeźbę ciała, o co walczyłam po schudnięciu 15kg z iqacai. Nadal sobie ćwiczę trochę z nią, trochę na siłce i czuję się o wiele lepiej niż jako mały grubasek 😛


Dodaj komentarz
×