Szukaj

Ewa Chodakowska żałuje, że odeszła z „Dance Dance Dance”? Gwiazda wyjawiła powód swojej rezygnacji z programu

Ewa Chodakowska zrezygnowała z oceniania uczestników drugiej edycji programu Dance Dance Dance. Dlaczego podjęła taką decyzję?
Ewa Chodakowska o Dance dance dance

Ewa Chodakowska o Dance dance dance

Ewa Chodakowska wyrosła na czołową gwiazdę polskiego fitnessu. Do niedawna fani mogli oglądać ją nie tylko w mediach społecznościowych, ale także w programie Dance Dance Dance, gdzie u boku Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza oceniała występy gwiazd. Trenerka po pierwszym sezonie postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w show, a jej miejsce zajęła Anna Mucha.

O tym, że podjęcie decyzji nie było dla niej łatwe, wyjawiła w jednym z wywiadów:

Jest trochę płacz. Produkcja musi to zrozumieć, że to nie jest jednak mój kierunek i mój priorytet. To miała być jednorazowa przygoda, a nie zakorzenienie się na dobre w projekcie, który jest bardzo absorbujący – mówiła w rozmowie z Plejadą. 

Ewa Chodakowska żałuje, że odeszła z TVP?

Czy Chodakowska żałuje swojej decyzji? Patrząc na jej najnowszy komentarz na Instagramie, wydaje się, że nie. Jedna z fanek zapytała trenerkę, dlaczego nie jest już jurorką w DDD. Odpowiedziała, że ma w życiu większe priorytety niż tylko zarabianie pieniędzy.

Kochana, doszłam do wniosku, że równowaga jest w życiu najważniejsza. Więcej czasu dla przyjaciół, rodziny i dla samego siebie. Tego nie kupi się za żadne pieniądze.

Dance, dance, dance - członkowie jury. Fot Facebook

Dance, dance, dance – członkowie jury. Fot Facebook

Gwiazda sporo czasu spędza ze swoim mężem. Lefteris Kavoukis niedawno był operowany, o czym trenerka napisała na Instagramie.

Zobacz: Mąż Ewy Chodakowskiej przeszedł pilną operację. Wpis trenerki ze szpitala poraził fanów: „Czuję bezsilność”


Ewa Chodakowska w obcisłym kombinezonie

Ewa Chodakowska w obcisłym kombinezonie

Ewa Chodakowska obcięła włosy

Ewa Chodakowska obcięła włosy

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – Dsquared2 w Vitkacu

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – Dsquared2 w Vitkacu

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Niespecjalnie byłam za Ewą w DDD, choć cenię i szanuję. Jednak jej następczyni nie mogę znieść w programie. Toteż przestałam oglądać. Każdy ma prawo do własnych odczuć, a ja odnoszę wrażenie, że Pani Ania jest niekompetentna. Wygrała Taniec z Gwiazdami – moim zdaniem zupełnie niesprawiedliwie. Pani Urbańska w porównaniu z Panią Muchą była megaprofesjonalna. Przypominam sobie także występy w Jak Oni Śpiewają bodajże. Tam to była totalna kompromitacja wokalna. Na jakiej podstawie dobiera się w ogóle tych jurorów? Niech wreszcie zajmą się tym wyłącznie ludzie, którzy mają pojęcie o tym, co oceniają. A jak dla mnie Pani Muchą jest najwyzej kiepską aktorką. Podkreślam- jak dla mnie. Może inni mają inne zdanie…

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×