Ewa Chodakowska zasypana gradem pytań o imprezowanie w Halloween: „Ja straszę bez makijażu…” Odpowiedziała z rozbrajającą szczerością

Ewa Chodakowska o Halloween

Ewa Chodakowska o Halloween

Ewa Chodakowska odpowiedziała fanom na dręczące ich pytanie, dlaczego nie bierze udziału w zabawie na Halloween. Co napisała?

Ewa Chodakowska od wielu lat uczy tego, jak dbać o figurę i zdrowie. Ma niespożyte pokłady energii i cały czas zachęca do ćwiczeń i pracy nad sobą. Na przestrzeni lat zbudowała wokół siebie prawdziwe imperium, które z każdym dniem się rozrasta. Dzięki niej ludzie zaczęli ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Jako osoba, która cały czas jest na świeczniku, często mierzy się z dociekliwymi pytaniami fanów. Tym razem chcieli się dowiedzieć, dlaczego ich idolka nie bierze udziału w zabawie na Halloween. Odpowiedziała.

Dlaczego Ewa Chodakowska nie celebruje Halloween?

Ewa Chodakowska postanowiła, że odpowie na pytania fanów o to, dlaczego nie celebruje Halloween w publicznym poście. Szczegółowo wyjaśniła, czemu nie pokazuje się w przebraniach i strasznych makijażach.

„Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie…..” 🕯 Wiele z Was pyta mnie, dlaczego nie obchodzę halloween? Dlaczego się nie przebieram.. dlaczego nie straszę makijażem (ja straszę bez makijażu ) … Pewnie dlatego, ze zostałam wychowana, przeżywając ten czas inaczej.. Zarówno dzisiejszy, jak i jutrzejszy dzień, spędzam na wspominaniu tych, którzy już odeszli.. Modlitwie za nimi..
Może jestem staroświecka, ale wychodzę z założenia, że mam przynamniej 300 innych dni w roku, które mogę potraktować jako okazje do imprezowania.. – zaczęła.

I podkreśliła, że mimo iż ona preferuje zadumę i modlitwę, absolutnie nie ma problemu z tym, jeśli ktoś preferuje zabawę:

Przy tym, nie oceniam zachowań innych..
Każdy z nas czuje inaczej..
i każdy ma do tego prawo.
Ewa – napisała.

Wielu fanów Ewy Chodakowskiej podziela jej podejście do sprawy:

 • Ewuś pięknie podchodzisz do tego święta. U mnie tez dzisiaj i jutro są wspominki o rodzicach i najbliższych których już nie ma z nami.
 • jesteś jedną z niewielu która nie boi otwarcie przyznać!
 • Ewcia w takim razie ja też jestem staroświecka…. Aczkolwiek sznuje i nie neguje…. „Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…”
 • Dokładnie tak. Niech każdy żyje zgodnie w zgodzie ze sobą – piszą.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Lubicie halloweenowe zabawy, czy to nie jest zgodne z waszym światopoglądem?


Ewa Chodakowska nie celebruje Halloween

Ewa Chodakowska nie celebruje Halloween

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska kupiła dom w Grecji

Ewa Chodakowska kupiła dom w Grecji

Komentarze

 • Gość pisze:

  nikt:
  chodakowska: wysryw co roczny, coś byle co o niczym

 • Gość pisze:

  Kaźdy źyje jak chce dlatego podatnicy pamiętają za darmozjadów o zniczach a zamiast dawać im kase do puszki lepiej zjesć obiad bo oni nie zapalą wam znicza dla innych adam i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×