Szukaj

Ewa Chodakowska na Balu TVN 2019 pojawiła się drugi raz w tej samej sukience! Nawet dodatki miała identyczne!

Ewa Chodakowska na Balu TVN 2019 pojawiła się w kreacji, w której już raz pokazała się na czerwonym dywanie. Gdzie wystąpiła w niej wcześniej i dlaczego znowu założyła tę sukienkę?

Ewa Chodakowska w tej samej sukni

Bal TVN 2019 za nami. Wydarzenie przyciągnęło największe polskie gwiazdy, które nie tylko zachwycały kreacjami, ale także dobrym sercem. Dzięki ich hojności podczas licytacji, na konto Fundacji TVN Nie jesteś sam wpłynęły 2 miliony złotych. 

Zobacz: Bal TVN 2019: Tak bawiły się gwiazdy! Na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć!

Ewa Chodakowska drugi raz w tej samej sukience

Wśród bawiących się gwiazd była m.in. Ewa Chodakowska, której towarzyszył mąż Lefteris Kavoukis. Trenerka na tę okazję wybrała połyskującą, czarną sukienkę, w której prezentowała się znakomicie. Okazuje się, że kreacja nie jest nowością w szafie gwiazdy. Po raz pierwszy założyła ją na Bal TVN w 2016 roku.

Dlaczego Chodakowska postanowiła ubrać się w nią kolejny raz? O powodach decyzji opowiedziała na swoim Instagramie. W najnowszym wpisie przyznała, że zrobiła to z prostego powodu – przez to mogła wspomóc konto fundacji większą kwotą.

Wiem, wiem, że czerwony dywan rządzi się swoimi prawami, ale ja tam lubię po swojemu. Zamiast wydawać kasę na kolejne kiece, wolałam wesprzeć Fundacje TVN.

Trenerka zachęciła obserwujących, by oni także zaczęli pomagać.

Pomagać to nasz obowiązek.. każdego z nas. Wiem co myślisz.. „MOJA ZLOTÓWKA NIC NIE ZMIENI” .. tak myśli dziennie miliony Polaków.. ba! miliardy ludzi na całym świecie.. PS. To był przepiękny wieczór. Dziękuję KAŻDEJ OSOBIE, która przyczyniła się do zebrania rekordowej kwoty dla potrzebujących. Przywracacie wiarę w ludzi. – dodała Chodakowska.

Zobacz: Kreacja Małgorzaty Rozenek z Balu TVN 2019 podzieliła internautów. Wyszła Cruella, a miała być… Nie uwierzycie kto zainspirował gwiazdę

View this post on Instagram

Następne zdjęcie: 2016 vs 2019 ????????‍♀️ Ile masz w swojej szafie rzeczy, które założyłaś TYLKO RAZ? …bo w mojej – choć wielkiej – szafie, znajdziesz rzeczy sprzed 10 lat ???????????? Wiem, wiem, ze czerwony dywan rządzi się swoimi prawami, ale ja tam lubię po swojemu ???? Zamiast wydawać kasę na kolejne kiece, wolałam wesprzeć Fundacje Tvn ❣️ Pomagać to nasz obowiązek.. każdego z nas ???????? Wiem co myślisz.. „MOJA ZLOTÓWKA NIC NIE ZMIENI” .. tak myśli dziennie miliony Polaków.. ba! miliardy ludzi na całym świecie.. PS. To był przepiękny wieczór ❣️ Dziękuje KAŻDEJ OSOBIE, która przyczyniła się do zebrania rekordowej kwoty dla potrzebujących ❤️❤️ Przywracacie wiarę w ludzi ❣️

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Wpis błyskawicznie zalała lawina komentarzy:

  • UWIELBIAM. Nawet na czerwonym dywanie pokazujesz swój charakterek wchodząc drugi raz w tą samą kieckę! Pokazujesz że nie zależy Ci na poklasku i blasku fleszy. POPIERAM NA MAXA.
  • No i jak tu nie kochać? Dajesz cudowny przykład.
  • Super Ewa! Macie ogromne serducha.
  • Piękny gest! Ogromne gratulacje.
  • Bardzo mi się podoba taka postawa. Btw. przepiękna sukienka

Trzeba przyznać, że postawa godna naśladowania.

Zobacz: Co Kinga Rusin zrobi z suknią z balu TVN 2019? Tym razem nie odda jej na WOŚP


Ewa Chodakowska drugi raz w tej samej kreacji na Balu TVN

Ewa Chodakowska drugi raz w tej samej kreacji na Balu TVN

Ewa Chodakowska - Bal TVN 2016

Ewa Chodakowska - Bal TVN 2016

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - Bal TVN 2016

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - Bal TVN 2016

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×