Ewa Chodakowska przerwała wakacje i poleciała na operację. Fanka powiązała jej chorobę ze szczepieniem. Padła szczera odpowiedź

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska nie ma teraz dobrego czasu. Napisała w social mediach o swoich problemach zdrowotnych. Co czeka ją w najbliższym czasie?

Ewa Chodakowska to uznana trenerka. Może z nią konkurować tylko Anna Lewandowska. Ewa działa aktywnie w innych branżach, w tym w nieruchomościach. Fani na bieżąco śledzą ją w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje tam informacje na temat swojej działalności, ale również życia prywatnego. Tym razem nie miała dobrych wieści.

Co przekazała followersom?

Ewa Chodakowska ma problemy zdrowotne

Napisała, że musi pilnie wracać z Grecji do Warszawy.

Ech.. nie lubię takiej prywaty… ale tez nie mam zamiaru udawać, ze u mnie zawsze wszystko spływa MLEKIEM I MIODEM… Przed nami przymusowa przerwa od greckiej sielanki… pakowanie się na cito, powrót do Aten… a już jutro samolot i powrót do Warszawy…

Wszystko przez zabieg, który ją czeka.

Czeka mnie zabieg – pilna sprawa – który niestety wyklucza mnie z naszego WYZWANIA. Na chwile obecną – jak to Pani doktor dziś zaleciła – MUSZĘ SIĘ OSZCZĘDZAĆ. No cóż… NIC W ŻYCIU NIE JEST GWARANTOWANE.. zazdroszczę Ci, ze możesz dziś FIKAĆ… pofikaj zatem tez i za mnie i mocno trzymaj kciuki, żebym za chwil kilka wróciła do sił. Ściskam NAJ, NAJ, NAJ.

Niestety nie zdradziła, do dokładnie jej dolega.

Trenerka może liczyć na wsparcie internautów:

  • Wracaj do zdrowia Ewa.

  • Ja wiem, że ty będziesz z nami jak tylko zadbasz o siebie. Moc zdrówka.

  •  W książce „Code of extraordinary mind” napisano bardzo ciekawą rzecz: chwile takie jak Twoja są zawsze okazją do zrobienia innych wartościowych rzeczy. Trzymam zatem kciuki za nowe pomysły i życzę dużo zdrówka!

Nie zabrakło też głosów, których trudno nie uznać za trollerskie.

Ewa Chodakowska odpowiada przeciwniczce szczepień

Jedna z fanek zasugerowała, że jej idolka choruje, bo przyjęła szczepionkę przeciwko koronawirusowi:

Ewcia a to nie przypadkiem załamanie zdrowia w związku z przyjęciem preparatu na koronę?

I otrzymała od Ewy mocną ripostę:

Tak Kochana, to na pewno przez ten preparat… mój organizm się teraz namnaża… jest duże prawdopodobieństwo, ze za chwile będzie mnie dwie… nie wiem czy świat to wytrzyma… nie wiem, czy Ty to wytrzymasz… Dobre wieści są takie, ze jedną z nas wyślę do Ciebie, żeby Cię zmotywowała i przy okazji wybiła parę głupot z głowy… Do całej reszty czytających te brednie… sorry… musiałam.

Trenerce – życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Ewa Chodakowska przeżyła chwile grozy

Ewa Chodakowska przeżyła chwile grozy

Ewa Chodakowska przeżyła chwile grozy

Ewa Chodakowska przeżyła chwile grozy

Ewa Chodakowska znów zaszalała z fryzurą

Ewa Chodakowska znów zaszalała z fryzurą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×