Ewa Chodakowska wpuściła internautów do łazienki. Pomieszczenie ocieka luksusem. Co za wystrój!

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska dodała nowy wpis na Instagramie, w którym pochwaliła się stylowo urządzoną łazienką. Wnętrze wręcz ocieka luksusem. Spójrzcie na zdjęcie.

Ewa Chodakowska prężnie działa w branży fitness. Namawia swoje fanki do zmiany nawyków i zadbania o sylwetkę. Zachęca je do wspólnych ćwiczeń, a także do sięgania po zdrowsze produkty. Oprócz tego gwiazda sportu ma głowę do biznesu. Prowadzi m.in. firmę kosmetyczną oraz inwestuje w nieruchomości.

Chodakowska niedawno wybudowała własne osiedle, czym pochwaliła się na Instagramie. Zdradziła, że to dopiero początek jej przygody z tą działalnością:

Wiele razy jestem pytana w co inwestuje.. To żadna tajemnica. Zawsze inwestujemy z moim mężem W ROZWÓJ naszych FIRM oraz w nieruchomości.. w Grecji .. w Warszawie .. i jasna sprawa W MOIM RODZINNYM MIEŚCIE w Sanoku. Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem.. Trzymajcie kciuki bo to dopiero początek ♥️♥️♥️ #osiedlechoda.

Ewa Chodakowska pochwaliła się stylową łazienką. Jak mieszka gwiazda?

Chodakowska przez lata obecności w branży zgromadziła sporo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, aktywnie działa w mediach społecznościowych. Regularnie dodaje nowe treści, w których porusza ważne tematy.

Tak jak w piątek, gdy skomentowała piąty dzień wyzwania, Detox, z którym niedawno ruszyła. Zdradziła, jakie produkty w jej ocenie pobudzają metabolizm. Wśród nich wymieniła m.in. spirulinę oraz baobab.

Ewa Chodakowska dodała też zdjęcie zrobione w łazience i zdradziła, jak jest wyposażona. W centralnym punkcie pomieszczenia znajduje się wanna wolnostojąca. Za nią mieści się szafka oraz sporych rozmiarów lustro. W pomieszczeniu jest też prysznic ze złotymi obramowaniami. Zarówno na podłodze, jak i ścianie umieszczono eleganckie kafle.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują zarówno wystrój pomieszczenia, jak i sylwetkę Ewy:

  • Jakie noooogi bosze jesteś piękna Ewuś! Wyglądasz fenomenalnie, super. Twoja fajterka Gosia.
  • Ale wnętrza. Nie mogę się napatrzeć. Wow, jak pięknie.
  • Ta łazienka to ogień. Sztos w tym tygodniu zaczynam mój clean i nie mogę się doczekać efektu.

Trzeba przyznać, że łazienka Chodakowskiej robi wrażenie.


Ewa Chodakowska pochwaliła się łazienką

Ewa Chodakowska pochwaliła się łazienką

Ewa Chodakowska i jej posiadłość w Grecji

Ewa Chodakowska i jej posiadłość w Grecji

Ewa Chodakowska i jej posiadłość w Grecji

Ewa Chodakowska i jej posiadłość w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×