Szukaj

Ewa Chodkowska jeszcze nigdy nie mówiła w ten sposób o swoim mężu! Jej słowa są zaskakujące: „Nie jest mi potrzebny”

Ewa Chodakowska kłóci się z mężem?

Ewa Chodakowska kłóci się z mężem?

Ewa Chodakowska lubi być niezależna

W polskim show-biznesie trudno o zgodne małżeństwa czy pary. Dramaty i skandale imają się niemal wszystkich związków, a nagłe rozstania i publiczne kłótnie są na porządku dziennym – na szczęście relacje Lewandowskich, Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana czy Ewy Chodakowskiej z ukochanym mężem potrafią przywrócić wiarę w ludzkość i miłość.

Ewa i Lefteris Kavoukis są razem od lat i nie bez przyczyny uchodzą za jedną z najbardziej kochających się par w celebryckim półświatku. Wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcia by wiedzieć, że wciąż są w sobie nieprzytomnie zadurzeni, a uczucie nie wygasło nawet o jotę. Jaki jest ich przepis na udaną relację? Chodakowska w rozmowie z magazynem Skarb powiedziała zaskakującą rzecz:

Już od najmłodszych lat wszystko chciałam sama sobie zawdzięczać. Dlaczego już jako piętnastolatka pracowałam na stacji benzynowej. Miałam kieszonkowe, ale ciuchy, buty, wakacje, wyjścia – to wszystko chciałam opłacać sama. Nigdy też nie chciałam być zależną od mężczyzny. Chyba totalnie zawróciło mu w głowie to, że chcę po prostu z nim być, że nie jest mi potrzebny do niczego więcej. Jak się coś w domu zepsuje, to dzwonię po fachowca, albo sama naprawiam. Nie wyręczam się moim mężczyzną. Za to dużo rozmawiam z nim o życiu, biznesie, psychologii. Jest mądrzejszy ode mnie – mogę się go poradzić – wyznała gwiazda

Wygląda na to, że przepis na życie w szczęściu jest prosty. Schować koronę do szuflady i stać się panią swojego losu! 😉

19-letnia gwiazda Instagrama pokazała się w bikini na okładce gazety Ewy Chodakowskiej! Warto było czekać na te zdjęcia!

48-letnia Jennifer Lopez zaprezentowała naturalne piękno apetycznej części swojego boskiego ciała! Nawet Ewa Chodakowaska o takim cudzie może tylko pomarzyć!

Ewa Chodakowska obnażona! Fani przecierają oczy z niedowierzania!


Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - święta gwiazd 2017

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - święta gwiazd 2017

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - Bal TVN 2017, zdjęcia z Instagrama

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - Bal TVN 2017, zdjęcia z Instagrama

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - Bal TVN 2017, kreacja: Ermanno Servino

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - Bal TVN 2017, kreacja: Ermanno Servino

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×