Ewa Chodakowska kłóci się z fanką! O tę sukienkę!

Ewa Chodakowska bardzo często nosi sukienki projektu Sylwii Majdan. Ostatnio upodobała sobie krótką, czarną sukienkę odsłaniającą nogi.

Jednak nie wszystkie wielbicielki trenerki pochwalają jej wybór twierdząc, że wybiera ona zbyt pospolite kroje, które nie odzwierciedlają jej osobowości. Jedna otwarcie powiedziała, że bardzo lubi Chodakowską i w głębi serca wierzy, że ma ona swój styl, ale w kreacjach Majdan wygląda po prostu kiepsko.

Wszystkie polskie celebrytki w jednej sukience chodzą. Za granica to obciach, w Polsce sposób na lans – napisała internautka. – A ja uwielbiam ciebie I wierze, ze masz swój styl.

Trenerka dosyć ostro zareagowała na wypowiedź kobiety.

Uwielbiam Sylwie i marna ze mnie celebrytka sorry – napisała. Później dodała: – nie rozumiem znaczenia wypowiedzi obciach/lans/wierze ze masz swój styl?? Sukienki Majdan to obciach, bo inni je noszą? Czy lans? Bo inni je noszą? Bo tego, za sa stylowe odmówić im nie można? Skąd taki tok myślenia, ze jak jedna założy, to drugiej nie wypada. Kochanie zejdźmy na ziemie, to nie Hollywood – napisała.

Ewa Chodakowska sporadycznie ubiera się w eleganckie rzeczy. Na co dzień preferuje sportowy styl. Chodzi tylko w ubraniach marki Adidas. W którym wydaniu Chodakowska wygląda lepiej? Też uważacie, że projekty Sylwii Majdan nie są dobrym wyborem? A może nie było o co się kłócić z fanką?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×