Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

Zdjęcie (1) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[1/10] Ewa Chodakowska pokazała zaokrąglony brzuszek

Zdjęcie (2) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[2/10] Ewa Chodakowska - Party urodziny, 10 lat (2017)

Zdjęcie (3) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[3/10] Ewa Chodakowska na prezentacji kolekcji butów

Zdjęcie (4) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[4/10] Ewa Chodakowska ma wałeczki na brzuchu

Zdjęcie (5) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[5/10] Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - Bal TVN 2017, kreacja: Ermanno Servino

Zdjęcie (6) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[6/10] Anna Kalczyńska i Ewa Chodakowska - Bal TVN 2017, zdjęcia z Instagrama

Zdjęcie (7) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[7/10] Ewa Chodakowska całuje się z Lefterisem

Zdjęcie (8) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[8/10] Ewa Chodakowska potrafi zachować dystans do siebie

Zdjęcie (9) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[9/10] Ewa Chodakowska w kostiumie Chaos by Marta Boliglova

Zdjęcie (10) Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

[10/10] Ewa Chodakowska potrafi zachować dystans do siebie

Komentarze

×