Ewa Chodakowska dostała pracę w „Pytaniu na Śniadanie” dzięki… Annie Lewandowskiej?! „Kiedy zadzwoniła do mnie…”

Ewa Chodakowska dostała pracę w

Ewa Chodakowska dostała pracę w "Pytaniu na Śniadanie" dzięki Annie Lewandowskiej

Kto zaproponował Ewie Chodakowskiej pracę w „Pytaniu na Śniadanie”?

Ewa Chodakowska to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych trenerek w Polsce. Jej treningi pomogły już tysiącom kobiet, a motywacja i uśmiech, którym zaraża w social mediach, każdego dnia skłaniają do ćwiczeń i zdrowego trybu życia kolejne fanki gwiazdy. Ona i Anna Lewandowska idą łeb w łeb, odmieniając życie Polek i namawiając je do zmian. Nie są rywalkami, choć media uparcie je na takie kreują.

Zabawnym zbiegiem okoliczności jest więc fakt, że osobą, która zadzwoniła do Ewy w sprawie prowadzenia Pytanie na Śniadanie EXTRA również była… Anna Lewandowska. Trenerka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z Lewandowską, która na co dzień pracuje w TVP. Zbieżność nazwisk jest w tym wypadku zupełnie przypadkowa, ale wystarczyła, by na chwilę wprowadzić nieco konsternacji:

Kiedy Ania Lewandowska @anialewandowska_kitulek zadzwoniła do mnie z propozycją prowadzenia @pytanienasniadanie EXTRA, miałam mieszane uczucia.. nowe wyzwanie, wymagające ode mnie doświadczenia, czasu.. zaangażowania.. i energii .. Czy sobie poradzę? Bo energii i zaangażowania nie można mi odmówić  Gorzej z czasem i doświadczaniem . Mam nadzieje, ze podołałam Waszym oczekiwaniom. Dzisiaj było dużo łatwiej, bo zamiast prowadzić rozmowę fikałam na macie. W planach kolejne wejścia na antenę, ale tutaj potrzebuje Twojej pomocy.. CZEKAM NA PROPOZYCJE TEMATÓW, które Cię interesują  ŚMIAŁO

Fani oczywiście natychmiast zaczęli zgłaszać swoje propozycje, więc Ewa będzie miała z czego wybierać. Macie dla niej jakieś pomysły? 😉

Karolina Szostak skończyła z dietą? Przestała przestrzegać rygorystycznych zasad! „Nie jestem Lewandowską ani Chodakowską”

Ewa Chodakowska tym razem straciła cierpliwość! Gwiazda zapowiada wojnę! „Będę szukać sprawiedliwości w sądzie”. Kto jej tak podpadł?

Ewa Chodakowska naprawdę to zrobiła?! Fanki czują się oszukane. Mamy oświadczenie trenerki


Ewa Chodakowska dostała pracę w

Ewa Chodakowska dostała pracę w "Pytaniu na Śniadanie" dzięki Annie Lewandowskiej

Ewa Chodakowska w oryginalnym swetrze

Ewa Chodakowska w oryginalnym swetrze

Ewa Chodakowska poprowadzi

Ewa Chodakowska poprowadzi "Pytanie na Śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×