Szukaj

Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska? Tabloid twierdzi, że jedna z trenerek zarobiła aż sześć razy więcej od drugiej!

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska to królowe polskiego biznesu. Promując zdrowy tryb życia i namawiając do odpowiedniego żywienia zarobiły grube miliony. Jedna z nich jednak zostawiła drugą w tyle. Dlaczego Chodakowska zarobiła aż sześć milionów więcej niż żona Roberta?  
Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska. Która zarabia więcej?

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska. Która zarabia więcej?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska stworzyły w Polsce swoje imperium. Choć od lat uznawane są za rywalki i przypisuje im się różnego rodzaju konflikty, one mają to gdzieś i robią swoje. Zaprowadziło to je naprawdę daleko. Nie dość, że w tak owocny sposób rozbudziły w Polkach i Polakach zapał do zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia, to nieźle na tym zarobiły.

Dzisiejszy Super Express opublikował tekst, w którym podliczył ile wpłynęło na konto dziewczyn z promocji produktów lokowanych własnym nazwiskiem. Idzie się złapać za głowę, gdy czyta się o kwocie jaką zainkasowała Chodakowska:

Ewa Chodakowska, która w biznesie działa od po as sześciu lat, w ostatnim roku zarobiła na czysto… 9 mln złotych! Wszystko to zasługa fanów, którzy sięgają po produkty sygnowane jej nazwiskiem, a trzeba przyznać, że wybór jest szeroki… – od przekąsek, przez stroje kąpielowe, na treningach skończywszy – czytamy.

Okazuje się, że choć w sieci popularniejsza jest Lewandowska, zarobiła znacznie mniejszą sumkę. Jak podaje tabloid, może cieszyć się „zaledwie” 1,5 mln złotych. I choć to sześciokrotnie mniejsza suma, niż ta, jaką zarobiła „rywalka”, nie ma się czym martwić. Ania na rynku jest zdecydowanie krócej niż Ewa. Swoją firmę założyła trzy lata temu i biorąc pod uwagę, że w trzy lata rozwinęła się tak świetnie, 1,5 mln złotych to naprawdę zadowalający wynik.

Oczywiście to nie wszystkie pieniążki jakie w ostatnim czasie wpłynęły na ich konta. Oprócz tego biorą udział w sesjach zdjęciowych, występują w reklamach czy programach telewizyjnych i raczej nie robią tego bezinteresownie. 😉

Anna Lewandowska nie ukrywa już twarzy Klary! Na najnowszym zdjęciu dokładnie widać jaka jest śliczna!

Anna Lewandowska boryka się z cellulitem! Trenerka pierwszy raz pokazała swoje niedoskonałości!

Anna Lewandowska w kusym bikini zabawia się w basenie na dmuchanej zabawce! Agnieszka Hyży nie wierzy w to, co zobaczyła: “Zablokuję Cię chyba”


Ewa Chodakowska - Majówka 2019

Ewa Chodakowska - Majówka 2019

Anna Lewandowska - See Bloggers 2019

Anna Lewandowska - See Bloggers 2019

Ewa Chodakowska – Wprost 2019

Ewa Chodakowska – Wprost 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×