Ewa Chodakowska oferuje świąteczny catering. Sprawdziliśmy ceny. Za niektóre tradycyjne dania trzeba słono zapłacić

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska przygotowała dla swoich fanów świąteczny catering. Gwiazda oferuje tradycyjne potrawy w znacznie lżejszej wersji. Sprawdziliśmy ceny. 

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Od wielu lat pomaga ona swoim  fankom uzyskać wymarzoną sylwetkę. Sama może pochwalić się nienaganną figurą, co jest najlepszą reklamą jej działalności. Gwiazda działa bardzo prężnie i cały czas tworzy nowe treningi dopasowane do różnych potrzeb. Zachęca też do wspólnych ćwiczeń i stara się jak najbardziej mobilizować swoich odbiorców.

Od dawna wiadomo też, że ma ona głowę do biznesu i nie tylko rozwija się branży fitness, ale także w wielu innych dziedzinach. Ma między innymi własną firmę kosmetyczną, ale ostatnio odnalazła się na rynku nieruchomości. W rodzinnym mieście wybudowała pierwsze osiedle.

Wiele razy jestem pytana w co inwestuje.. To żadna tajemnica. Zawsze inwestujemy z moim mężem W ROZWÓJ naszych FIRM oraz w nieruchomości.. w Grecji .. w Warszawie .. i jasna sprawa W MOIM RODZINNYM MIEŚCIE w Sanoku. Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem.. Trzymajcie kciuki bo to dopiero początek ♥️♥️♥️ #osiedlechoda. – informowała w social mediach.

Ewa Chodakowska stworzyła świąteczny catering. Jakie są ceny?

Oprócz wszystkich wymienionych wcześniej działalności Ewa zajmuje się także cateringiem. Oczywiście jak przystało na osobę dbającą o smukłą sylwetkę i nienaganną figurę, oferowana przez nią dania są niskokaloryczne. Z uwagi na zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia gwiazda postanowiła zaoferować specjalne świąteczne menu. Tradycyjne potrawy zostały opracowane w nieco lżejszy sposób, niż te, które znamy z polskiej kuchni.

Zapomnij o nerwowych przedświątecznych przygotowaniach i zabieganiu, które towarzyszy Ci, aż do pojawienia się pierwszej gwiazdki – czytamy na jej stronie internetowej.

Wszystkie proponowane potrawy są wegetariańskie lub wegańskie. Ze strony internetowej Ewy możemy się dowiedzieć, że za litr czerwonego barszczu musimy zapłacić 20 zł, za 3 szt. krokietów 19 zł, a kilogram bigosu to koszt 56 zł. W ofercie znajduje się znacznie więcej potraw, a przykładowe ceny znajdziecie w naszej galerii.


Ewa Chodakowska - świateczny catering screen ze strony bedietcatering

Ewa Chodakowska - świateczny catering screen ze strony bedietcatering

Ewa Chodakowska - świateczny catering screen ze strony bedietcatering

Ewa Chodakowska - świateczny catering screen ze strony bedietcatering

Ewa Chodakowska - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Ewa Chodakowska - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Komentarze

  • Gość P pisze:

    To ja w końcu nie wiem czy ona jest pseudo ,trenerka,czy pseudo kucharka(ale na pewno ma tupet i uwielbia szmalec)

    • Gość pisze:

      Nie chce bronić. Ale kto nie lubi pieniędzy. Pracuj za free jak ich nie lubisz.. To taka trochę Hipokryzja. Wiadomo że współpracuje z dietetykami. Sama osobiście jak by mnike było stać zamówiła bym. Ale taka mentalność większości Polaków. Sam nie mam to dlaczego ktoś ma mieć. Każdy sobie ustala ceny, jak idzie się do sklepu to masz pretensje ze kasjerka sobie pojedzie na wakacje czy koleś który założył ten sklep. A no nie, idzie się i się kupuje 🤷‍♀️

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×