Zamykają magazyn Ewy Chodakowskiej! Gwiazda nie daje za wygraną. Wpadła na rewelacyjny pomysł

Ewa Chodakowska be Active magazyn

Ewa Chodakowska be Active magazyn

Ewa Chodakowska przejmuje magazyn Be Active

Ewa Chodakowska od ponad trzech lat swoje rady na temat zdrowego odżywania się i zachowania dobrej sylwetki publikuje nie tylko w internecie, ale także w czasopiśmie Be Active. Dietetetyka&fintess, którego jest redaktor naczelną. Okazuje się, że niedługo w magazynie pojawi się w nowej roli.

Jak informuje Lefteris Kavoukis, mąż trenerki, ich firma szykuje się do przejęcia miesięcznika. Będzie to kolejny projekt, który Ewa może zapisać na swoim koncie i w pełni firmować własnym nazwiskiem:

Staramy się przejąć wydawanie magazynu. Byłby to kolejny projekt najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce, który zdecydowałaby się tworzyć całkowicie samodzielnie – zdradził mężczyzna w rozmowie z Plejadą. 

Trenerka wraz z mężem prowadzą firmę BEIBIO, i to pod jej szyldem chcą wydawać kolejne numery Be Active. Rozmowy na temat przejęcia gazety są już na bardzo zaawansowanym etapie:

W tej chwili jesteśmy na etapie ustalania szczegółów, dotyczących płynnego przejęcia i wprowadzenia go na rynek przez BEBIO. Magazyn nie zostanie zamknięty, ale na pewno zmieni się – przyznał Lefteris Kavoukis w oficjalnym komunikacie.

Jakie zmiany nastąpią? Na razie Ewa zapewnia, że do tworzenia pisma będzie chciała zaangażować nie tylko gwiazdy, ale także swoje czytelniczki:

Moim celem jest także znacznie bardziej zaangażować czytelniczki w tworzenie pisma. Wierzę, że wszystko, co najlepsze dopiero przed nami! – podkreślała Ewa Chodakowska.

Dodajmy, że magazyn Be Active. Dietetyka&fitness pojawił się na rynku w 2015 roku. Uwagę czytelników przyciągał przez okładki, na których swoje ciało w bikini prezentowały np. Joanna Krupa czy Julia Wieniawa.

Zarówno bieżące wydanie, jak i numer grudniowy zostaną wydane przez Edipresse Polska. Firma Chodakowskiej przejmie stery prawdopodobnie od stycznia 2019 roku.

Gwiazdy pokochały koszulki Łukasza Jemioła! Wojciechowska, Chodakowska, Socha, Wellman… Kto jeszcze?

Ewa Chodakowska zagrała w komedii romantycznej! Paulina Sykut oceniła jej talent aktorski [WIDEO]

Gwiazdy w perfumerii Douglas na premierze kolekcji kosmetyków sygnowanej przez Ewę Chodakowską i Joannę Krupę!


BeActive

BeActive

Renata Kaczoruk na okładce

Renata Kaczoruk na okładce "Be Active"

Maffashion na okładce Be Active (2016)

Maffashion na okładce Be Active (2016)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×