Szukaj

Córka Ewy Błaszczyk została projektantką. Jej ubrania można kupić w internecie. Sprawdzamy modele i ceny

Ewa Błaszczyk

Ewa Błaszczyk

Ewa Błaszczyk jest bardzo dumna z córki. W nowym wywiadzie pochwaliła się jej sukcesem i zdradziła, co udało się jej osiągnąć.

Ewa Błaszczyk od dawna jest związana z aktorstwem. Pierwsze kroki na scenie stawiała w czasie studiów, gdy występowała w Teatrze Współczesnym w Warszawie. W kolejnych latach zaczęła grać przed kamerą. Pojawiła się m.in. w filmie Nadzór, gdzie wcieliła się w postać Klary. Tak dobrze poradziła sobie z powierzonym zadaniem, że zdobyła nagrodę – Brązowe Lwy Gdańskie na 10. Festiwalu Filmów Fabularnych.

Ewa w 1986 roku wyszła za mąż. Poślubiła Jacka Janczarskiego. Ich małżeństwo przetrwało czternaście lat. Małżonków rozdzieliła śmierć mężczyzny – zmarł w 2000 roku. Błaszczyk i Janczarski doczekali się bliźniaczek, Marianny i Aleksandry. Druga z nich ponad 20 lat temu zakrztusiła się tabletką. Zapadła w śpiączkę.

Aktorka nie czekała jednak na cud. Żeby między innymi pomoc córce, założyła fundację Akogo?, a także zbudowała klinikę Budzik, która wspiera pacjentów walczących z zaburzeniami neurologicznymi.

Ewa Błaszczyk pochwaliła się sukcesem córki

Błaszczyk co jakiś czas udziela wywiadów, w których opowiada o swoich dzieciach. Zdradza, w jakim stanie jest Ola, a także opowiada, co słychać u jej siostry. Marianna ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, dzięki czemu spełnia się jako aktorka i reżyserka. Skończyła też studia dziennikarskie. To jednak nie koniec jej zainteresowań. Niedawno stworzyła linię ubrań, które sprzedaje w internecie.

Ewa Błaszczyk jest bardzo dumna ze swojej córki. W wywiadzie cytowanym przez Rewię chwali się jej osiągnięciami i zdradza, że nie tylko projektuje, ale także prezentuje ubrania:

Mania została projektantką mody. Stworzyła markę, która nazywa się Mañana Clothes. Sprzedaje ubrania w internecie. Często bywa modelką i sama prezentuje rzeczy na zdjęciach.

Marka założona przez córkę Błaszczyk w swojej gamie ma mnóstwo produktów przeznaczonych dla kobiet. Oferuje bluzy, bluzki, spodnie, sukienki i czapki. Każde z ubrań charakteryzuje nie tylko oryginalny, stylowy wygląd, ale także przystępna cena. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej, ubrania są szyte w Polsce z tkanin, których głównym włóknem jest wysokiej jakości bawełna.


Ewa Błaszczyk pochwaliła się sukcesem córki, Marianny

Ewa Błaszczyk pochwaliła się sukcesem córki, Marianny

Ewa Błaszczyk pochwaliła się sukcesem córki, Marianny

Ewa Błaszczyk pochwaliła się sukcesem córki, Marianny

Córka Ewy Błaszczyk została projektantką

Córka Ewy Błaszczyk została projektantką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×