Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Widzowie ryknęli śmiechem! Śliczna żona Kamila Stocha na długo nie zapomni tej wpadki PolsatuPolsat pomylił Ewę Bilan-Stoch z Anną Lewandowską

Emocje po uroczystej gali Przeglądu Sportowego, gdzie rozdano nagrody dla najlepszych sportowców 2017 roku powoli opadają. Wciąż nie milknie jednak echo spektakularnej wpadki Telewizji Polsat, którą stacja zaliczyła podczas transmitowania gali.

Do zabawnej pomyłki doszło podczas wręczania nagród sportowcom, którzy zwyciężyli w plebiscycie. W aurze wielkich emocji, co chwilę pokazywano w ujęciach zaproszonych gości, byłych sportowców oraz inne znane osoby, które pojawiły się na wydarzeniu. W taki oto sposób wielokrotnie pokazywano Marcelinę Hulę, żonę skoczka Stefana Huli, za to żona laureata plebiscytu Kamila StochaEwa Bilan-Stoch, została kompletnie pominięta.

Wpadka najbardziej widoczna była podczas ogłaszania zdobywcy drugiego miejsca – Robert Lewandowski i Kamil oczekiwali w napięciu na wyniki, a realizator kilka chwil przed ich podaniem naprzemiennie pokazywał Annę Lewandowską i Marcelinę zamiast Ewy.

Jak donoszą Wirtualne Media, pomyłka mogła wynikać z tego, że siedzące obok siebie Hula i Stoch zamieniły się miejscami przy stole, a realizator i operator kamery nie wiedzieli jak kobiety wyglądają.

Piękna żona Kamila Stocha postawiła na góralską tradycję! W swojej zaskakującej kreacji wyglądała jak zmysłowa Jagna z powieści Władysława Reymonta!

Kamil Stoch zarobił na skokach narciarskich prawdziwą fortunę! Ta suma może zwalić was z nóg!

To nie tak miało być! Anna Lewandowska liczyła, że Robert wygra plebiscyt na Sportowca Roku. Cała w emocjach skomentowała wyniki konkursu

Czy Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch pasują do siebie?Komentarzy: 3


fruu | 8 stycznia 2018, 22:39

„Marcelina i Stefan Hula” WASZ podpis pod zdjęciem – a na zdjęciu Ewa i Marcelina.
Czyli jesteście lepsi, pomyliliście Ewę ze Stefanem 😀


Gość | 8 stycznia 2018, 18:46

Sami nie jesteście lepsi od Polsatu. Post o pomyłce Ewy Stoch z Marceliną Hula a Wy w nagłówku dajecie POLSAT POMYLIŁ EWĘ BILAN-STOCH Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ


GdzieWesele.pl | 8 stycznia 2018, 14:57

Ups 😉


Dodaj komentarz
×