Żona Kamila Stocha już zdążyła podbić serca producentom telewizyjnym! Ewa Bilan-Stoch otrzymała prestiżową propozycję!

Ewa Bilan-Stoch dostała pracę w telewizji

Ewa Bilan-Stoch dostała pracę w telewizji

Ewa Bilan-Stoch jeszcze do niedawna pozostawała w cieniu męża i mało kto wiedział, kim jest ukochana Kamila Stocha. Po Balu Mistrzów Sportu sytuacja zmieniła się diametralnie, a Ewa pojawiła się na języka niemal wszystkich tabloidów i portali internetowych.

Żona Stocha zawsze trzymała się z dala od blasku fleszy, co świadczyło przede wszystkim o braku aspiracji do bycia celebrytką. Ona sama niejednokrotnie dementowała plotki, jakoby marzył jej się taki status.

Jak się okazało, Ewa postanowiła wykorzystać swoje pięć minut, które dostała podczas gali Przeglądu sportowego i już dziś zupełnie inaczej podchodzi do pracy w mediach.

Według najnowszych informacji Ewa Bilan-Stoch dostała propozycję poprowadzenia transmisji z zimowych igrzysk olimpijskich Pjongczangu. Przygotowaną relacje będzie można obejrzeć na kanale Eurosport. Nowa przygoda Bilan będzie trwała od 9 do 25 lutego.

Materiały z pogranicza sportu i lifestyle’u przybliżą igrzyska olimpijskie szerszej publiczności. Chcemy docierać także do młodszych widzów, dlatego dajemy możliwość śledzenia transmisji w każdym miejscu i o każdej porze za pośrednictwem Eurosport Playera. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii pokażemy kibicom całą, wspaniałą otoczkę największej imprezy sportowej na świecie – poinformował Adam Widomski, dyrektor programowy Eurosportu.

Myślicie, że żona Kamila Stocha sprawdzi się w roli reporterki sportowej?

Zobacz: Partnerka słynnego polskiego skoczka narciarskiego pokazała swoje boskie ciało! Takiego ognia zimą chyba nikt się nie spodziewał!

Zobacz: WOŚP 2018: To się w głowie nie mieści! Kamil Stoch rozsadził system swoją aukcją!

Zobacz: Kamil Stoch i jego piękna żona Ewa zostaną rodzicami?! Zaskakujące słowa ojca skoczka wywołały lawinę spekulacji!


Ewa Bilan Stoch - Gala Mistrzów Sportu 2018, Sportowiec Roku 2017

Ewa Bilan Stoch - Gala Mistrzów Sportu 2018, Sportowiec Roku 2017

Kamil Stoch i Ewa Bilan

Kamil Stoch i Ewa Bilan

Ewa Bilan, żona Kamila Stocha - Gala Mistrzów Sportu 2017, Najlepszy sportowiec roku 2017

Ewa Bilan, żona Kamila Stocha - Gala Mistrzów Sportu 2017, Najlepszy sportowiec roku 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×