Szukaj

Córka Ewy Bem podjęła bardzo trudną decyzję, inną niż chciałaby gwiazda. To cios prosto w serce piosenkarki

Ewa Bem

Ewa Bem

Ewa Bem bardzo tęskni za córką, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kiedy się spotkają? Ta decyzja to cios w serce piosenkarki.  

Ewa Bem trzy lata temu przeżyła dramat. Jej córka, Pamela, przegrała walkę z nowotworem mózgu. Miała zaledwie 39 lat. To wydarzenie było ciosem dla piosenkarki, która wycofała się z życia zawodowego. Po czasie udzieliła wywiadu Radiu Jazz. Powiedziała, że po śmierci dziecka długo dochodziła do siebie:

W momencie, kiedy Pamelka odeszła ja odeszłam razem z nią. Udawałam, że żyję, choć mnie nie było. Nie miałam zainteresowania sprawami zawodowymi. Czekałam, kiedy Pamelka sama da mi jakiś znak. Do niedawna jakikolwiek powrót na scenę był poza moim myśleniem. W tej chwili już tak nie jest. Zaczynam powoli odczuwać chęć pobycia na scenie, zaśpiewania i posłuchania muzyków.

Ewa Bem w Święta Bożego Narodzenia nie spotka się z córką Gabrysią

Na co dzień Bem może liczyć na wsparcie swojego męża, Ryszarda, a także drugiej córki, Gabrysi. To właśnie ona podczas studiów przygotowała pracę dyplomową Queen of the Forest, która była hołdem dla zmarłej siostry. W bardzo osobistym wpisie przyznała, że proces tworzenia był swego rodzaju terapią, która pozwoliła jej poukładać myśli po śmierci Pameli. Efekty docenili specjaliści, Gabrysia otrzymała nagrodę RTS London Student Television Awards 2019 za scenariusz, a także nominację w kategorii Najlepsza animacja.

Aktualnie córka Bem robi karierę w Stanach Zjednoczonych — tworzy animacje do filmów. Jej nazwisko jest coraz bardziej rozpoznawalne w branży. Chociaż Gabrysia chciała Święta Bożego Narodzenia spędzić w Polsce, gdzie miał towarzyszyć jej chłopak Scott, pandemia pokrzyżowała te plany. Informator Na żywo donosi, że córka Ewy jest przygnębiona całą sytuacją. Nie chce jednak narażać zdrowia rodziców:

Gabrysia nie chce narażać rodziców, poza tym nie wyobraża sobie, że po przylocie dwa tygodnie spędziłaby na kwarantannie. Ponad wszystko woli nie ryzykować.

Ta wiadomość jest nie tylko ciosem dla Bem, ale także dla dzieci Pameli, Tomka i Basi. Podobno nie mogły się doczekać, by spotkać się z ukochaną ciocią:

Ma do nich wyjątkowe podejście. Bardzo ciepłe, serdeczne. Jest niesamowita, dlatego dzieciaki tak bardzo do niej legną — dodaje osoba z otoczenia rodziny.

Tygodnik dodaje, że choć rodzina wypracowała swoje tradycje, w tym roku będzie musiała je nieco zmienić. Na szczęście dzięki internetowi Ewa Bem i jej bliscy mogą być w stałym kontakcie.


Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie - fot. Facebook

Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie - fot. Facebook

Ewa Bem martwi się o swoje dzieci

Ewa Bem martwi się o swoje dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×