Eva Longoria z wózkiem na czerwonym dywanie! To dopiero protest!

Eva Longoria z wózkiem i synem na czerwonym dywanie

Eva Longoria z wózkiem i synem na czerwonym dywanie

Eva Longoria i Gabrielle Union zaprezentowały się na czerwonym dywanie razem ze swoimi pociechami. To nie był zwykły występ, kobiety zaprotestowały w słusznej sprawie. Wyjaśniamy, o co chodzi.

Eva Longoria to amerykańska aktorka i modelka. Popularność przyniosły jej role w serialu telewizyjnym Gotowe na wszystko oraz w komedii Nawiedzona narzeczona. Jest też twarzą firmy kosmetycznej L’Oréal Paris oraz lodów Magnum. Firmuje też nową kolekcję sportowo-wakacyjną Bebe Sport. W grudniu 2017 roku ogłosiła, że jest w ciąży. 18 czerwca 2018 roku urodziła syna, który ma na imię Santiago Enrique.

Zobacz: Cannes 2019. Kreacje gwiazd na ceremonii Women In Motion: Anja Rubik, Eva Longoria, Salma Hayek, Elle Fanning

Gabrielle Monique Union prawdziwą popularność zdobyła po występach w filmach Od kołyski, aż po grób i sequelu przeboju kinowego Bad Boys II. Wystąpiła również w kilku ciekawych kampaniach reklamowych. Jest mamą prawie rocznej Kaavi James.

Eva Longoria z wózkiem na czerwonym dywanie

Obie aktorki zabrały swoje dzieci na uroczystą galę, a zdjęcia pokazał magazyn Harper’s Bazaar. Ich występ na czerwonym dywanie w towarzystwie pociech, był formą publicznego wsparcia dla wszystkich pracujących mam. Obie panie prezentowały się zjawiskowo. Eva Longoria i Gabrielle Union są częścią nieoficjalnego stowarzyszenia matek przemysłu filmowego, które walczą o unormowanie przepisów dotyczących zasad pracy na czerwonym dywanie, w pokojach pisarzy, na planie projektów, które produkują.

Zobacz: Wyprawka szkolna córek Małgorzaty Sochy robi wrażenie, poza jednym. Fanki biją na alarm: „Mamo, kup dzieciom buty”!

Obie panie są mocno zaangażowane społecznie, w projekty, które maja na celu równouprawnienie kobiet i mężczyzn i zwrócenie uwagi na marginalizowane problemy. Przykładem może być fakt, że Longoria wykorzystała swoje pierwsze publiczne zdjęcie z Santim, żeby zwrócić uwagę na problem rodzin rozdzielanych na granicy Stanów Zjednoczonych z Meksykiem.

Gratulujemy paniom kreatywności i jesteśmy wdzięczni w zaangażowanie w ważne kwestie. Do tego, pięknie prezentują się ze swoimi dziećmi, pozując na czerwonym dywanie w Cannes.

Zobacz: Cannes 2019: Eva Longoria skradła uwagę fotoreporterów błyszczącą stylizacją. Ambasadorka L’Oreal Paris na czerwonym dywanie


Eva Longoria i Gabrielle Union w Cannes z dziećmi

Eva Longoria i Gabrielle Union w Cannes z dziećmi

Eva Longoria z synem i wózkiem na czerwonym dywanie

Eva Longoria z synem i wózkiem na czerwonym dywanie

Eva Longoria z małym synkiem

Eva Longoria z małym synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×