Szukaj

Eva Longoria pilnie trafiła do szpitala. Długo ukrywała przed światem swoje problemy ze zdrowiem

Eva Longoria

Eva Longoria

Eva Longoria w zeszłym roku błyszczała na czerwonym dywanie w Cannes, i to w dosłownym znaczeniu. W kreacji od Alberty Feretti zrobiła prawdziwą furorę. Okazuje się, że zaledwie kilka dni wcześniej przeszła poważną, niespodziewaną operację.

Eva Longoria to jedna z najseksowniejszych aktorek na świecie. Amerykańska piękność w tym roku skończyła 45 lat. Swój niezwykły wygląd zawdzięcza meksykańskim korzeniom. Gwiazda oprócz urody i sławy może pochwalić się również dyplomem z kinezjologii. W młodości chciała swoją przyszłość związać z nauką. Jednak ostatecznie wyruszyła do Los Angeles i tak zaczęła się jej wielka kariera. Mało kto pamięta, że Eva zadebiutowała na szklanym ekranie w popularnym w latach 90. amerykańskim tasiemcu Żar Młodości.

Dzisiaj aktorka ma już w Hollywood bardzo ugruntowaną pozycję. Wielką popularność zyskała, grając w serialu Gotowe na wszystko. Jeden z największych telewizyjnych hitów przyniósł tej filigranowej Latynosce ogrom zawodowych propozycji. Aktorka oszałamiająca karierę łączy także z udanym życiem rodzinnym. W 2016 roku poślubiła biznesmena Jose Antonio Bastona, a w czerwcu 2018 po raz pierwszy została mamą.

Eva Longoria w szpitalu: aktorka wspomina swój pierwszy dzień matki

Synek aktorki Santiago Enrique w tym roku skończy 2 lata. Gwiazda urodziła chłopca, mając 43 lata, a syn stał się jej oczkiem w głowie. Eva długo starała się o to, aby zostać mamą, a pojawienie się na świecie Santiago określała jako prawdziwy cud. Nic dziwnego, że nie chce nawet na chwilę się z nim rozstać. W 2019 roku pojawiła się z maluszkiem na festiwalu filmowym w Cannes. Paparazzi, ku uciesze fanów uwiecznili wtedy ich wspólne zabawy na jednej z plaż Lazurowego Wybrzeża.

Okazuje się, że kilka dni wcześniej Eva Longoria przeszła prawdziwy dramat. Na kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu filmowego w Cannes zgłosiła się do szpitala z powodu silnych bólów brzucha. Lekarze zdiagnozowali u niej atak wyrostka robaczkowego i pilnie wykonali niezbędną operację.

Po roku gwiazda wspomina tę historię na Instagramie. Wszystko wydarzyło się w Dzień Matki. Swoje pierwsze, tak ważne święto Eva spędziła razem z małym Santiago w szpitalnym łóżku.

Dokładnie rok temu wylądowałam w Cannes na festiwalu filmowym i musiałam mieć pilną appendektomię. To był mój pierwszy dzień matki i spędziłam go z synkiem w szpitalu – wspomina Eva.

Zaledwie kilka dni po zabiegu Eva przeszła po czerwonym dywanie w Cannes w pięknej różowej, satynowej sukience od Alberty Feretti i nie dała po sobie poznać, że jeszcze przed chwilą leżała w szpitalu. Prawdziwa profesjonalistka!


Eva Longoria z synem w szpitalu po operacji wyrostka

Eva Longoria z synem w szpitalu po operacji wyrostka

Eva Longoria - Cannes 2019

Eva Longoria - Cannes 2019

Eva Longoria z synkiem Santiago w Cannes

Eva Longoria z synkiem Santiago w Cannes

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×