46-letnia Eva Longoria szykuje się do powiększenia rodziny. Tylko patrzeć jak w jej domu pojawi się kolejny dzidziuś

Eva Longoria

Eva Longoria

Eva Longoria szykuje się do powiększenia rodziny. 46-letnia gwiazda zaplanowała rodzeństwo dla swojego słodkiego synka.

Eva Longoria zdobyła popularność głównie dzięki roli w serialu Gotowe na wszystko oraz w komedii Nawiedzona narzeczona. W kolejnych latach nawiązała współpracę z kilkoma markami rozpoznawalnymi na całym świecie, w tym z L’Oréal Paris. Trzy lata temu została mamą – 18 czerwca 2018 roku urodziła syna, który ma na imię Santiago Enrique. Chociaż w ciąży przybyło jej kilka kilogramów, to po większości z nich nie ma najmniejszego śladu. Aktorka zachwyca sylwetką, którą prezentuje na czerwonych dywanach, a także na swoim Instagramie.

Jej słodki synek zdominował social media mamy, nic więc dziwnego, że 46-letnia aktorka zapragnęła, żeby miał rodzeństwo.

46-letnia Eva Longoria planuje powiększyć rodzinę

Longoria nie tylko jest zajęta planowaniem trzecich urodzin swojego syna Santiago, które będą w tym miesiącu – ona również organizuje dla niego rodzeństwo.

Ma nadzieję, że przed jego czwartymi urodzinami będzie miała dla niego młodszego brata lub siostrę. Przeprowadza wywiady z surogatkami – mówi osoba z otoczenia aktorki.

46-latce, która jest zajęta projektami i swoją firmą produkcyjną, a także macierzyństwem, zamarzyło się powiększenie rodziny. Informator mówi, że wiek gwiazdy Gotowych na wszystko odegrał rolę w decyzji o wynajęciu surogatki. Małżonka Jose Bastona, chociaż twierdzi, że została mamą we właściwym czasie, już nie chce podejmować ryzyka.

Miał być ze mną na tym etapie mojego życia — mówi Eva – Jestem bardziej cierpliwa i nie pracuję tak dużo.

Obecnie jedyną opcją na rodzeństwo dla Santiago jest albo wspomniana wyżej opcja, albo adopcja. Źródło twierdzi, że Longoria skłania się ku pierwszej opcji.

Eva Longoria – związki

Aktorka od 2016 roku jest żoną José Antonio Bastóna. To jest jej trzecie małżeństwo, a w poprzednich związkach nie zdecydowała się na potomstwo. Była żoną występującego w serialu Szpital miejski aktora Tylera Christophera. Jej następnym mężem był francuski koszykarz Tony Parker, z którym tworzyła mocno burzliwy związek, a na temat ich relacji rozpisywały się tabloidy na całym świecie.


Eva Longoria z synem w szpitalu po operacji wyrostka

Eva Longoria z synem w szpitalu po operacji wyrostka

Eva Longoria świętuje rocznicę ślubu

Eva Longoria świętuje rocznicę ślubu

Eva Longoria poprzednią rocznicę ślubu świętowała w Cannes

Eva Longoria poprzednią rocznicę ślubu świętowała w Cannes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×