Sara James pokazała kreację na Eurowizję Junior 2021. „Jest dokładnie taka jak sobie wymarzyłam”. Piękna!

Sara James wystąpi na Eurowizji Junior 2021. Właśnie zdradziła, jak wygląda jej kreacja. Tiul, kwiatki... jest naprawdę szałowo. Zobaczcie zdjęcia.

Sara James zyskała popularność za sprawą udziału w programie The Voice Kids. Na castingu zaśpiewała utwór Demi Lovato pt. Anyone. Emocje sięgnęły wtedy zenitu. Jurorzy byli pod wrażeniem możliwości wokalnych młodej artystki. Niemal po pierwszym odcinku Sara stała się faworytką całej edycji. W finale nie miała sobie równych.

Niedługo później dziewczynka zgłosiła się do preselekcji na Eurowizję Junior 2021. 13-latka wykonała cover utworu Celine Dion pt. That’s The Way It Is i wyśpiewała sobie zwycięstwo. Dzięki temu została reprezentantką Polski. Sara osiągnęła niebywały sukces jak na tak młody wiek. Nic dziwnego, że ma stale powiększającą się rzeszę fanów, którzy okrzyknęli ją polską Whitney Houston.

Reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z Sarą tuż po ogłoszeniu wyników w Szansie na sukces. Gwiazda nie ukrywała, że jest zadowolona z tego, że to ona będzie reprezentować nasz kraj we Francji:

Ja nie mogę uwierzyć w to, co tu się wydarzyło. Jestem spokojna, ale w środku te emocje tak buzują, że chyba zaraz się popłaczę. Wiadomo, że jest stres. Ale starałam się, aby dać z siebie 100% i wydaje mi się, że tak było. Nie wierzę w to, co się stało.

Eurowizja Junior z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Młodzi wokaliści marzą o udziale w niej. Mają na to wpływ kariery tych, którzy zaszli daleko i otworzyli sobie furtkę do jeszcze większej popularności. Przykładem mogą być Roxie Węgiel oraz Viki Gabor, które dwa lata z rzędu postawiły Polskę na pierwszym miejscu w eurowizyjnej tabeli. Ich kariery kwitną. Nagrywają nowe piosenki, albumy i grają mnóstwo koncertów.

Eurowizja Junior 2021. Sara James pokazała kreację, w której wystąpi

Dzisiaj odbyła się ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2021. Podczas gali wylosowano kolejność występów. Wiemy już, że Polska wystąpi jako trzecia na 19. kandydatów.

Tuż po ceremonii nasza gwiazda opublikowała zdjęcie kreacji, w której wystąpi na Eurowizji Junior 2021. Sara nie ukrywa, że dokładnie o takim stroju marzyła:

Sukienka gotowa, ja też! Jutro zaczynamy próby, finał już w niedzielę, pamiętajcie, że możecie na mnie głosować! Dziękuję Atelier Renaty Potrzeby – jest dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłam!

Sara postawiła na różową, tiulową sukienkę od Renaty Potrzeby z kwiatkami. Do tego dobrała srebrne kolczyki w kształcie koła, na których również zawisły płatki kwiatów. Dopełnieniem stylizacji są różowe, odblaskowe glany.

W takim stroju Sara James wystąpi 19 grudnia. Transmisję Eurowizji Junior pokaże TVP i oficjalna strona konkursu.

Podoba Wam się stylizacja Sary?


Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Sara James pokazała stylizację na Eurowizję Junior 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×